Internista Bochnia

Bernardyńska 6
32-700 Bochnia

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, bierze pod uwagą inne schorzenia i na tej podstawie dobiera właściwe leki .

lekarz Ryszard Najbarowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "TK" RATOWNIK PORADNIA LEKARZA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 36
32-700 Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

Samodzielny Publiczny Miejski Zespół Opieki Zdrowotne
ulica Floris 22
32-700 Bochnia

Profesjonalne podejście do pacjenta. Miły, uprzejmy, rzetelny. Poświęcający pacjentowi dużo czasu, kierujący się zawsze jego dobrem. Polecam

32-700 Bochnia

Kolejny raz odwiedziłam gabinet dr Piotra i jak zawsze doktor uprzejmy, miły , uśmiechnięty i bardzo kompetentny w swoich diagnozach. Czas, który poświęca każdemu pacjentowi to bardzo dokładne badanie i tłumaczenie choroby oraz jej leczenie. Każdy pacjent jest u pana doktora ważny, do każdego odnosi się z szacunkiem i stoickim spokojem. Myślę że wszyscy w tym gabinecie czują się komfortowo gdyż trafne diagnozy pana doktora oraz skuteczne leczenie pomaga w całkowitym wyleczeniu. P O L E CA M wszystkim pana doktora i życzę sobie aby takich lekarzy było więcej. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Lucyna

Pogodna, cierpliwa, pomocna w każdej sytuacji, dokładnie tłumaczy chorobę, szkoda, że w czasie wizyty ciągle odbiera telefony

Bochnia

Wspaniały lekarz, potrafi wesprzeć dobrym słowem, zawsze znajduje czas dla pacjentów, miła, sympatyczna. W 100% godna polecenia.

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Rewelacja. Konkretna, miła i zna się na rzeczy. Jedna z najlepszych lekarek w okolicy. Serdecznie polecam. Zadowolony pacjent, który generalnie narzeka.

Mariusz Rajzer

Diabetolog, Internista

Bochnia

specjalista w pełnym tego słowa. zawsze gdy odwiedzam gabinet p. doktora jestem obsłużony doskonale

lekarz Renata Kaim

Internista, Lekarz rodzinny