Internista Częstochowa

ulica Polskiej Organizaji Wojskowej 3/41
42-217 Częstochowa

Pierwszy raz zarejestrowałem się u Pani doktor Agnieszki Jagieła-Szymała jednak na wizytę się nie doczekałem. Nie wiem jak można tak potraktować pacjenta bo każdy ma swoje sprawy, pracę a nawet nie poinformowała przychodni, że jednak się dziś nie pojawi w pracy. Z tego co się dowiedziałem pani Agnieszka często się nie pokazuje i dochodzi do takich sytuacji. Po prostu nie poważne. Nie mogę się wypowiedzieć na temat jej wiedzy czy ...
Opinia dodana przez: Dawid

Częstochowa

byłem u różnych lekarzy, dolegliwości męczyły mnie przez cały tydzień, nie znajdowałem sposobu polepszenia, Pani Ewa jednak na podstawie mojego wywiadu potrafiła skutecznie wskazać przyczynę choroby i dolegliwości co wcale nie było takie oczywiste. Dzięki jej wiedzy, ludzkiemu podejsciu do problemu i człowieka (prawdziwy lekarz z powołania) jestem zdrowy! Dziękuję, Bóg zapłać

Ks. Piotr

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Orłowskiego w Częstochowie
ul. PCK 1
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, wspaniały fachowiec. jedyny minus pracuje w Pajęcznie a nie w CZęstochowie.

ulica Wasowskiego 3/42
42-200 Częstochowa

Wizyta kardiologiczna. Bardzo dobry lekarz, otwarty i uprzejmy dla pacjenta. Solidnie podchodzi do diagnostyki i kieruje na niezbędne badania. W mojej ocenie wyczerpująco udziela informacji, bardzo przystępnie tłumaczy kwestie zdrowotne (np. szkicuje i podaje namiary na filmiki przedstawiające przebieg zabiegu) kompleksowy, otwarty na pytania ze strony pacjenta, na które chętnie odpowiada.

W mojej ocenie specjalista godny polecenia.
Opinia dodana przez: Michał

Lipowa 20
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest prawdziwym przykładem lekarza z powołania, szanuje pacjenta, troszczy się o niego i jest świetnym diagnostą. Oby w Polsce było więcej takich lekarzy z powołania jak pani doktor to służba zdrowia byłaby w światowej czołówce!.
Pani doktor bardzo dziękuję za to że pani jest i proszę się nie zmieniać pacjentka Sabina S

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pod każdym względem świetna lekarka, szkoda tylko, że nie mieszka w miejscu praktyki. Interesuje się wszechstronnie pacjentem, kompleksowo mu pomaga.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Lechonia 30/12
42-200 Częstochowa

Od wielu lat jestem pacjentką onkologiczną.Panią doktor poznałam dzięki jej nowej specjalizacji.Przemiła,kontaktowa (nieczęste wśród onkologów) lekarka myśląca i chcąca naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

al. Kościuszki 13 lok. 18
42-200 Częstochowa

wizyta odbyla sie bez pospiechu. Pan Doktor odpowiedzial jasno i szczegolowo na kazde moje pytanie. niezwykle mily i kompetentny. zycze wszystkim tylko takich lelarzy.
Opinia dodana przez: Martyna

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Wojna spowodowała, że dorastałam w kilku miastach, ale na stałe rodzice zakotwiczyli się w Bydgoszczy (skąd pochodził tatuś). Właśnie tu ukończyłam szkołę, podjęłam pracę i wyszłam za mąż. Oprócz dużej bliższej i dalszej rodziny mam wielu przyjaciół i znajomych, tu zostawiłam mój świat, przenosząc się do Częstochowy. Byłam pod opieką neurologa, więc tutaj musiałam trafić do takiej przychodni, a ta mieści się przy Woj. Szpitalu Specjalistycznym, potocznie zwanym "Parkitka". Większość ...
Opinia dodana przez: Janina Naumowicz-Walens

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Witam ! Pozdrawiam serdecznie doktora😃PS. Kokardka...... Szpital Zawodzie i proszę o kontakt meilowy natalia.herezy@spoko.pl

Interniści w Częstochowie