Lekarze Internista Częstochowa

dr hab. n. med. Michał Kukla

Gastroenterolog, Internista

Kopernika 6 lok. 7
42-200 Częstochowa

Trafiłam do Pana doktora z polecenia. Miałam przewlekłe zapalenie żołądka i mataplazję jelitową. Pan doktor zlecił mi mnóstwo badan i żadnego leczenia (zlecenie badań - duży plus). Miałam przyjść na kolejną wizytę w celu podjęcia dalszego leczenia żołądka...(nadal miałam pieczenie po skończonej antybiotekoterapii). Na kolejnej wizycie kazał mi zrobić rezonans dróg żółciowych - podał oczywiście prywatne placówki gdzie można go zrobić (wyszła mi kamica kamica pęcherzyka żółciowego - niewielkie złogi ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Małgorzata Gontkowska

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jeden z niewielu lekarzy, któremu ufam. Serdeczna, cierpliwa, na prawdę poświęca czas pacjentowi. Moje problemy zbiegłý się z ciążą I nie wyobrażam sobie żebym trafiła do kogo innego. Uspokaja, tłumaczy kazdy wynik badania i przebieg każdego badania, zbiegu. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Korecka

Częstochowa

byłem u różnych lekarzy, dolegliwości męczyły mnie przez cały tydzień, nie znajdowałem sposobu polepszenia, Pani Ewa jednak na podstawie mojego wywiadu potrafiła skutecznie wskazać przyczynę choroby i dolegliwości co wcale nie było takie oczywiste. Dzięki jej wiedzy, ludzkiemu podejsciu do problemu i człowieka (prawdziwy lekarz z powołania) jestem zdrowy! Dziękuję, Bóg zapłać Ks. Piotr

lekarz Wojciech Ogrodniczak

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Orłowskiego w Częstochowie
ul. PCK 1
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, wspaniały fachowiec. jedyny minus pracuje w Pajęcznie a nie w CZęstochowie.

lekarz Rafał Hart

ulica Wasowskiego 3/42
42-200 Częstochowa

Jestem pełen podziwu że mogą nas leczyć tacy lekarze.Jestem mile zaskoczony i dziękuję że zostałem tak profesjonalne obsłużony i poinformowany na temat choroby
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Jolanta Jędrusik-Kałuża

Lipowa 20
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest prawdziwym przykładem lekarza z powołania, szanuje pacjenta, troszczy się o niego i jest świetnym diagnostą. Oby w Polsce było więcej takich lekarzy z powołania jak pani doktor to służba zdrowia byłaby w światowej czołówce!. Pani doktor bardzo dziękuję za to że pani jest i proszę się nie zmieniać pacjentka Sabina S

lekarz Agnieszka Proszowska-Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pod każdym względem świetna lekarka, szkoda tylko, że nie mieszka w miejscu praktyki. Interesuje się wszechstronnie pacjentem, kompleksowo mu pomaga.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Tomasz Waliszewski

Internista, Gastrolog

Przychodnia w Częstochowie
Kopernika 38
42-217 Częstochowa

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Fuchs

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Kilińskiego 10
42-202 Częstochowa

Przypadkiem trafiłam na pana doktora na izbie przyjęć.Byłam tam że swoją 90-letnią mamą,która była wycieńczona wielodniową jelitówką. Byłam mile zaskoczona podejściem.Pan doktor jest osobą wysoce empatyczną,dociekliwą,profesjonalną i przede wszystkim zdrowo myślącą.Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Moszyński

al. Kościuszki 13 lok. 18
42-200 Częstochowa

wizyta odbyla sie bez pospiechu. Pan Doktor odpowiedzial jasno i szczegolowo na kazde moje pytanie. niezwykle mily i kompetentny. zycze wszystkim tylko takich lelarzy.
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Krystyna Sidorowicz

Internista, Kardiolog

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Jestem pacientem 26 lat Pani doktor jest kompetentna uprzejma jestem zadowolona ze mnie leczy .Mam do doktor ogromne zaufanie Polecam Panią doktor wszystkim z kłopotami kardiologicznymi

lekarz Marek Pietruszewski

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

To wspaniały lekarz i człowiek. Uprzejmy i kompetentny. Godny zaufania w jego diagnozę. Polecam serdecznie tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Olga Pasternak

Internista, Diabetolog

ul. Okólna 62
42-218 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśniła poświęciła na to wiele czasu. Miła i uprzejma Pani, polecam wszystkim wizytę u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bożena Wojnar-Suchmiel

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Wojna spowodowała, że dorastałam w kilku miastach, ale na stałe rodzice zakotwiczyli się w Bydgoszczy (skąd pochodził tatuś). Właśnie tu ukończyłam szkołę, podjęłam pracę i wyszłam za mąż. Oprócz dużej bliższej i dalszej rodziny mam wielu przyjaciół i znajomych, tu zostawiłam mój świat, przenosząc się do Częstochowy. Byłam pod opieką neurologa, więc tutaj musiałam trafić do takiej przychodni, a ta mieści się przy Woj. Szpitalu Specjalistycznym, potocznie zwanym "Parkitka". Większość ...
Opinia dodana przez: Janina Naumowicz-Walens

lekarz Lidia Szwalska-Pytel

Internista, Lekarz rodzinny

Marysia 68
42-200 Częstochowa

Pani dr. jest mila ,sympatyczna osoba odznaczajaca sie wysokimi kompetencjami medycznymi,opiekunczoscia w stosunku do pacjeta,empatia i zrozumienien. Polecam!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lekarz Edyta Pasterczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Wspaniała lekarka o gołębi sercu uprzejmą cierpliwa zajmuje się profesjonalnie pacjentem a co najważniejsze ma ogromny zasób wiedzy medycznej bardzo godna polecenia

lekarz Joanna Wnęk

wss
Północna 33
42-200 Częstochowa

Najwspanialsza onkolog i w ogóle lekarka. Życzliwa, spokojna, kulturalna, traktująca pacjenta godziwie. CUDOWNY człowiek, CUDOWNA lekarka!
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Krzysztof Stanior

ul. Dobrzyńska 132
42-202 Częstochowa

Taki powinien być każdy Lekarz to Doktor z powołania jak się mówi ze świecą w tych czasach szukać. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Barańska

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

wspaniała lekarka, wrażliwa, kompetentna. Leczyła mnie dwa razy w szpitalu na Zawodziu i nie mam słów uznania do Jej podejścia do pacjenta
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Stanisława Szuber

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PULS"
ulica ks. Stanisława Konarskiego 6
42-209 Częstochowa

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria