Internista Częstochowa

Choroby zakaźne, Internista

Laboratorium Mikrobiologiczno-Analityczne Agnieszka Jędryka-Sikora
Popiełuszki 16
42-200 Częstochowa

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam prywatnie na swojej drodze, umawia wszystkich na jedną godzinę, każdego pacjenta trzyma pięć lub mniej minut, cały czas żując gumę nie potrafił normalnie odpowiedzieć na pytanie, wszystko omawiał ogólnikowo, poszłam do niego na wizytę ponieważ jestem w ciąży i skierował mnie ginekolog, nie raczył nawet zapytać o imię i nazwisko, nic sobie nie notował, stwierdził że na podstawie wyników jakie mam nic mi nie powie ponieważ ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Krzysztof Janik

Gastrolog, Internista

ulica Szymanowskiego 3A/22

Witam
Przestrzegam wszystkich ludzi przed tym Panem.To osoba ktorej tylko zalezy na kasie.Prawie mnie wykonczyl wraz ze swoja ekipa z Zawodzia . Zamiast podac mi krwe przy ciezkiej anemi chcieli mnie leczyc Ascoferem.Poprostu paranoja.

lekarz Marek Stachowicz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Stawia trafną diagnozę i podejmuje właściwe,
skuteczne leczenie. Zawdzięczm

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Kardiolog

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, który dokładnie bada pacjenta i robi z nim wywiad. Rzeczowy i kompetentny, skupia się na najważniejszych sprawach i opiekuje się pacjentem kompleksowo. Po wizycie pacjent otrzymuje pełną pisemną informację na temat zaleceń. Uprzejmy i spokojny , co udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym. Czuje się, że chodzi o to aby pomóc, a nie aby uzależnić od częstych wizyt. Bardzo dziękuję za opiekę nad moim ojcem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marceli Palicki

Lekarz rodzinny, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Częstochowa

Stopień umiarkowany dostają u tego lekarza tylko znajomi, chorzy już nie, bo ktoś musi nie dostać. Nie powinien ten lekarz pracować w komisji orzekającej niepełnosprawność .
Opinia dodana przez: Iwona

dr Jacek Jafra

Kardiolog interwencyjny, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny
ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Polecam, leczymy się u doktora całą rodziną i zdecydowanie nie zamieniłabym go na innego- jest oddany temu co robi, ma zawsze cierpliwość, a przede wszystkim dobrze leczy.
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Beata Łodzińska

Kardiolog, Internista

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Pani doktor wzięła 200zł wytłumaczyla mi wszystko i wysłała mnie do Zabrza a ja nadal nie mogę trenować
Opinia dodana przez: Jonek

lekarz Bożena Janik

Częstochowa

lekarz na 5...godny polecenia.zawsze poswieca duzo czasu na badanie,omowienie stanu chorobowego...nie ma pospiechu w kontaktach z pacjentem
Opinia dodana przez: ZS

lekarz Rajmund Gołdys

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz, pełen empatii. Wysłucha spokojnie pacjenta, nie łapie szybko za długopis i wypisywanie recepty, tylko najpierw radzi, zapisuje środki często
o składzie naturalnym lub zbliżonym, poleci zrobić odpowiednie badania itp.itd Mam całkowite zaufanie do dra Gołdysa i Jego fachowości.
Opinia dodana przez: Ewa Rubik

lekarz Jerzy Wnuk

Elbląska 15
42-200 Częstochowa

Moje punkty mówią wszystko . Po prostu świetny lekarz i człowiek.Takich lekarzy w Częstochowie trzeba ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: wiesław

Interniści w Częstochowie