Internista Elbląg

Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska

lekarz Anna Nej

Internista, Kardiolog

ul. Michała Bałuckiego 12/8
82-300 Elbląg

Bardzo miła, opanowana i spokojna Pani doktor.Wszystko wyjaśni i doradzi.Pomocna w każdej sytuacji.Rozumie pacjenta w chorobie .Polecam każdemu w potrzebie.Krystyna.

Opinia dodana przez: Krystyna

Centrum Alergologii
Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg

Pan Doktor to samo zdrowie. Wychodzę zapomniawszy o chorobach. Święty człowiek! Szkoda, że tak rzadko można umówić wizytę.

Opinia dodana przez: Henryk

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Przeprowadza bardzo dokładne wywiady chorobowe. Poświęca pacjentom dużo czasu. Zleca bez zahamowań wykonywanie badań specjalistycznych. Na miejscu w przychodni posiada: laboratorium /badanie krwi, moczu/, gabinet EKG, gabinet USG, gabinet okulistyczny. W większości przypadków ordynuje tanie leki polskich firm farmaceutycznych a mimo to posiada bardzo dobre wyniki w leczeniu pacjentów.

Opinia dodana przez: maryjanek marianrybak.undefined787

Garnizonowa 8
82-300 Elbląg

Lekarz wzorowy - wspaniały i oddany dla pacjenta.

Lekarz wzorowy - wspaniały i oddany dla pacjenta.

Elbląg

Profesjonalizm, klasa, kultura osobista i uprzejmość na wysokim poziomie. Polecam lekarza innym pacjentom a Pana doktora serdecznie pozdrawiam. Pacjentka

Opinia dodana przez: Beata

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Polecam wszystkim. Pierwszy raz w życiu byłam u tak dobrego lekarza, normalnie ANIOŁ. Doskonale dobrał mi leki, w ciągu 10 lat mojej choroby nigdy nie czułam się tak dobrze. Aż nie mogę doczekać się kolejnej wizyty bo mam pewność, że pomoże.

Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Ul. Królewicka 146
82-300 Elbląg

Dzieki za wspaniałe leczenie.Dużo zdrowia i sił, aby dalej nas leczyc zyczy jeden z Pana pacjentów......

Opinia dodana przez: videorenoma videorenoma

UNI-MED
Gdyńska 51, wejście od ul.Niepodległości
82-300 Elbląg

Super lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy. Wielokrotnie mi pomógł. Zawsze wysłucha. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Brygida Gulda

Internista, Lekarz rodzinny

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Takiego lekarza szukać ze świecą. Zawsze uśmiechnięta, doradzi w każdym problemie, każda diagnoza trafiona w 100%! Polecam z pełną odpowiedzialnością!