Internista Gniew

Gdańska 1a
83-140 Gniew

Bardzo uprzejmy lekarz, ale mam wątpliwości co do jego szczerości w kontakcie z pacjentem.

Opinia dodana przez: MariuszW piermar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Zdrowia Psychicznego" - filia Gniew
83-140 Gniew

Powiem ogólnie- kobieta jest tragiczna sama w sobie! Nieuprzejma, niemiła, gburowata! Poszedłem do niej tylko dlatego, że zależało mi na czasie ! I tak jestem sceptyczny co do lekarzy, ona tylko potwierdziła moje zdanie! Chodzę rzadko do lekarzy, jak idę to chce załatwić wszystko na raz- miałem trzy pytania, jedno o skierowanie-ona nie wypisze, ona nie wie, pytać gdzie indziej! O brzuch- zbeształa mnie, że mam czelność czytać w internecie informację tego dotyczące, a sama nic innego nie potrafiła powiedzieć to co tam piszą... ! Pytałem o narośl, która mnie martwi od dłuższego czasu- co z tym zrobić, gdzie się udać ? Odparła z wielką pretensją tylko, że PRZECIEŻ WSZYSTKICH ZALEGŁOŚCI NIE DA SIĘ PRZEROBIĆ NA JEDEN RAZ, BO JAK ONA SIĘ Z NFZem ROZLICZY ?!?! PRZYJDZIE PAN INNYM RAZEM ! To po co ja 1tys. ZUSu płace sie pytam ?!?! Szkoda słów na tą kobietę ! Podniosła mi tylko ciśnienie swoim chamstwem i niekompetencją! Nie polecam!!!

Opinia dodana przez: Niepolecający

lekarz Marek Klusek