Internista Jelenia Góra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOKTOR"
ulica Grottgera 10
58-500 Jelenia Góra

bardzo polecam lekarza Szczepanika,przy wypisaniu recepty,choć nie jest się Jego pacjentem to czyta historię choroby i sam
daje skierowanie na wykonanie dodatkowych badań.Rzadko spotyka się takiego lekarza.Jest zawsze uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów.GODNY ZAUFANIA.
Opinia dodana przez: bodzio1936

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

to cudo a nie lekarz polecam wszystkim pacjetom

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pan doktor bardzo dobry. Wie co robi, stawia prawidłowe diagnozy. W dodatku jest sympatyczny, czasem zażartuje.

ulica J.Kiepury 6/1
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Wspaniała lekarka, duża wiedza, świetne podejście do pacjenta. Mnóstwo cierpliwości, duża empatia. Niestety, odeszła z mojej przychodni. Zatem zmienię przychodnię....
Opinia dodana przez: Jarek

NZOZ "Przychodnia Zabobrze-1"s.c.
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Bardzo rzadko zdarza mi się spotkać tak miłego i ciepłego lekarza.Przede wszystkim ma czas dla pacjenta, jest zawsze uśmiechnięty i szczegółowo odpowiada na zadane pytania.
Godny polecenia.

lekarz Zygmunt Prawdzik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Solidny, dociekliwy, życzliwy godny polecenia, jeśli robisz prawko i potrzebujesz badań, polecam każdemu przyszłemu kierowcy

lekarz Bogusław Janiak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Górna 3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz, któremu można zaufać. Spokojny, nie popędza, można dokładnie powiedzieć o swoim problemie zdrowotnym. Przyjazny dla pacjenta, co pacjenci cenią na równi z wiedzą medyczną. Polecam!

Mirosław Zglenicki
Opinia dodana przez: mirobal

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła i profesjonalna opieka medyczna. Polecam wszystkim

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

Interniści w Jeleniej Górze