Internista Jelenia Góra

- 98 lekarzy

lekarz Piotr Dusza

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 25

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Średnia ocen: 3,2/5
Jestem jak najbardziej na tak chodzę do doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam zawsze bada dobiera odpowiednie leki poświęca tyle czasu ile potrzeba może nie zawsze jest w dobrym nastroju ale jest tylko człowiekiem , w końcu nie idzie się tam na kawę tylko po pomoc polecam pacjentom nie rozchisteryzowanym bo poco psuć sobie i komuś nerwy.
Opinia dodana przez: pacjentka342

lekarz Tomasz Drozdowski

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 19

Gabinet
Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

Średnia ocen: 4,6/5
Doktor najlepszy w swoim fachu. Uratował moją nogę przed amputacją. W szpitalu nie mogli dojść co jest przyczyną tak obszernej martwicy na lydce z przodu.. Było widać już kość. Powiedzieli jasno: jutro amputacja konczyny. Wypisałem się na żądanie, poszedłem do dr Drozdowskiego. Diagnozę otrzymałem w mgnieniu oka, wystarczyło parę przeswietleń i badań. Miałem paciorkowca, wystraczyła seria zastrzyków. Mam nogę, jestem bardzo wdzięczny
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 15

Gabinet
Kolberga 1 / 105
Jelenia Góra

Średnia ocen: 1,4/5
Rejestrując się do pani doktor należy pamiętać, że ma bardzo elastyczne godziny pracy. To znaczy przychodzi kiedy chce, nikogo o niczym nie informując. Rejestracja za godzinę to po prostu taka dodatkowa atrakcja. Nie podoba się? Wystarczy złożyć zażalenie - do niej, jako szefa "kliniki"... Pani doktor jest także bardzo porywcza i nerwowa - można rzec "emocjonalna", bo nad emocjami zdecydowanie nie panuje. Próba dyskusji i jakiegokolwiek wyjaśnienia przeszło godzinnego spóźnienia, ...
Opinia dodana przez: sodi

dr hab. n. med. Marek Bolanowski

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 12

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Średnia ocen: 3,6/5
Leczę się już prawie półtora roku pod kierownictwem profesora i uważam, że jest bardzo rzetelnym specjalistą. Nie oczekuję od lekarza godzinnej pogawędki o tym, jak się czuje kiedy pada a jak kiedy świeci słońce. Uważam, że podchodzi bardzo uprzejmie do osoby, którą ma leczyć, jest konkretny i bardzo stanowczy jeśli chodzi o leczenie. Bardzo cieszę się, że do niego trafiłam, naprawił w moim przypadku błędy poprzednich lekarzy, którzy doprowadzili swoimi ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

liczba opinii: 9

Gabinet
Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Średnia ocen: 4,4/5
Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Kocoń

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 9

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Średnia ocen: 1,4/5
Najgorzej nie, bo lekarz kontaktowy, ale jednak bardzo daleko od ideału. Może dlatego, że u mnie diagnoza kompletnie nie trafiona i generalnie po wizycie poczułem się jak hipochondryk (co w czasie COVIDu mogło kosztować kilka zarażeń więcej). Z tymi zwolnieniami niestety prawda, z wielką łaską.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

liczba opinii: 8

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra

Średnia ocen: 4,5/5
Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Patkowska

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 7

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Średnia ocen: 4,5/5
Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Agnieszka Dojs

Internista

liczba opinii: 7

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Średnia ocen: 4,5/5
Wspaniała lekarka, uprzejma. Zawsze można się z nią dogadać. Świetnie diagnozuje każdy problem. Polecam bardzo gorąco... :)
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Alicja Stelmach

Internista

liczba opinii: 7

Gabinet

Jelenia Góra

Średnia ocen: 2,4/5
Najlepsza lekarka u jakiej byłam, wystarczyło 5 min rozmowy i już wystawiła trafna diagnozę, mimo wieku jest bardzo dokładna i z pewnością można powierzyć jej swoje zdrowie. Przesympatyczna osoba. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia

Interniści w Jeleniej GórzeStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat