Internista Jelenia Góra

Lekarz rodzinny, Internista

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Jestem jak najbardziej na tak chodzę do doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam zawsze bada dobiera odpowiednie leki poświęca tyle czasu ile potrzeba może nie zawsze jest w dobrym nastroju ale jest tylko człowiekiem , w końcu nie idzie się tam na kawę tylko po pomoc polecam pacjentom nie rozchisteryzowanym bo poco psuć sobie i komuś nerwy.
Opinia dodana przez: pacjentka342

lekarz Tomasz Drozdowski

Kardiolog, Internista

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

Doktor najlepszy w swoim fachu. Uratował moją nogę przed amputacją. W szpitalu nie mogli dojść co jest przyczyną tak obszernej martwicy na lydce z przodu.. Było widać już kość. Powiedzieli jasno: jutro amputacja konczyny. Wypisałem się na żądanie, poszedłem do dr Drozdowskiego. Diagnozę otrzymałem w mgnieniu oka, wystarczyło parę przeswietleń i badań. Miałem paciorkowca, wystraczyła seria zastrzyków. Mam nogę, jestem bardzo wdzięczny

dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler

Kardiolog, Internista

Kolberga 1 / 105
Jelenia Góra

Rejestrując się do pani doktor należy pamiętać, że ma bardzo elastyczne godziny pracy. To znaczy przychodzi kiedy chce, nikogo o niczym nie informując. Rejestracja za godzinę to po prostu taka dodatkowa atrakcja. Nie podoba się? Wystarczy złożyć zażalenie - do niej, jako szefa "kliniki"... Pani doktor jest także bardzo porywcza i nerwowa - można rzec "emocjonalna", bo nad emocjami zdecydowanie nie panuje. Próba dyskusji i jakiegokolwiek wyjaśnienia przeszło godzinnego spóźnienia, ...
Opinia dodana przez: sodi

dr hab. n. med. Marek Bolanowski

Internista, Endokrynolog

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Leczę się już prawie półtora roku pod kierownictwem profesora i uważam, że jest bardzo rzetelnym specjalistą. Nie oczekuję od lekarza godzinnej pogawędki o tym, jak się czuje kiedy pada a jak kiedy świeci słońce. Uważam, że podchodzi bardzo uprzejmie do osoby, którą ma leczyć, jest konkretny i bardzo stanowczy jeśli chodzi o leczenie. Bardzo cieszę się, że do niego trafiłam, naprawił w moim przypadku błędy poprzednich lekarzy, którzy doprowadzili swoimi ...

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Internista, Gastroenterolog

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lekarz Anna Patkowska

Reumatolog, Internista

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

lekarz Agnieszka Dojs

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Wspaniała lekarka, uprzejma. Zawsze można się z nią dogadać. Świetnie diagnozuje każdy problem. Polecam bardzo gorąco... :)

lekarz Alicja Stelmach

Jelenia Góra

Najlepsza lekarka u jakiej byłam, wystarczyło 5 min rozmowy i już wystawiła trafna diagnozę, mimo wieku jest bardzo dokładna i z pewnością można powierzyć jej swoje zdrowie. Przesympatyczna osoba. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo polecam-miły, rzeczowy. Kazdemu pacjentowi poświęca duzo czasu, wszystko wytłumaczy. I co najważniejsze-pomoże.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Petronela Gorajewska

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICZE NZOZ SOBIESZÓW
Cieplicka 164A
58-570 Jelenia Góra

Moja opinia o Pani doktor jest bardzo dobra podczas wizyty byla bardzo uprzejma poswiecila mi duzo czasu byla bardzo skuteczna i dokladna na pewno jeszcze nie raz skozystam z wizyt u pani doktor
Opinia dodana przez: Jan

Interniści w Jeleniej Górze