Internista Kłodzko

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

lekarz Rafał Dudek

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Jest dobrym lekarzem, miły, ma dobre podejście do pacjenta i zna się na medycynie. Leczę się u niego od dwóch lat i nie zmienię go na innego. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jacek Nowak

Internista, Kardiolog

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Zachowanie tego (lekarza) nie mieści się w żadnej z wymienionych wyżej opcji.Dlaczego: Po nieuprzejmym bardzo nerwowym przyjęciu mię ze strony tego (lekarza)-.Pytanie.Z czym Pan do mnie przychodzi.Powiedziałem że z kłopotami serca i że mam cztery dokuczliwe spostrzeżenia.Pierwsze to to że całe życie byłem niskociśnieniowcem-- i więcej nie zdążyłem powiedzieć (lekarz) mi przerwał i powiedział,- proszę mówić szybciej ja nie mam czasu.Wstałem i powiedziałem jeżeli Pan nie ma czasu to dziękuję.Chciałem ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Brzostowicz

Wojska Polskiego 16 gab.2
Kłodzko

Wspaniały Człowiek i lekarz.Nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym i robi to z wielkim sercem.Oby było więcej takich lekarzy!!!

lekarz Wioletta Borszowska

Endokrynolog, Internista

ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko

Interesuje się?? Chyba tylko podczas prywatnej wizyty. Opryskilwa, nie miła, antypatyczna... Jako lekarz minęła się z powołaniem...
Wyjątkowo niesympatyczna zarówno do chorych jak i ich rodzin. Opinia ogólnie panują na oddziale szpitalnym
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grażyna Chyżewska

Zamiejska 28 / 2/1
57-300 Kłodzko

Unikaj !!! Niestety nie mogę napisać nic dobrego o Pani Doktor. Podejście do pacjenta okropne. Jeśli masz możliwość wybierz innego lekarza

lekarz Ignacy Einhorn

Wiosenna 19 lok. 6
57-300 Kłodzko

Jestem nie zadowolona z doktora, byłam u niego raz i nigdy nie pójdę, "na szybko" wypisane leki razem po opacznym spojrzeniu na wyniki i na ekspresową a raczej niką rozmowę. Przepisane leki i dawka doprowadziły że moja tarczyca wygląda jak kora pogryziona przez korniki... Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjętka

lekarz Agata Bartkowicz

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Super Pani doktor. Jestem pod wrażeniem fachowości i podejścia do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Agata Wrońska-Kocąb

Lekarz rodzinny, Internista

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

Mój lekarz rodzinny oraz całej mojej rodziny . Polecam wszytkim mieć takiego lakarza jak nasza Pani dr

lekarz Teodor Tutak

Internista, Lekarz rodzinny

Bukowa 10
57-300 Kłodzko

Lekarz kompetentny w swoim zawodzie ,bardzo uprzejmy,gdyby wszyscy lekarze byli takimi profesjonalistami to spoleczenstwo nie narzekaloby na sluzbe zdrowia.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Henryka

Interniści w mieście Kłodzko