Internista Koszalin

Gastroenterolog, Internista

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Pani Mirosława Kierkosz to bardzo dobra lekarz, byłam u niej parę razy i mogę polecić każdemu . Miła , przyjazna ,potrafi pomóc podczas badań . Jestem pod wrażeniem że są jeszcze tacy lekarze . Polecam każdemu ! Pozdrawiam ! Anna Miłaszewska .

Ewa Mokrzycka

Hematolog, Internista

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Koszalin

Lekarz jakiego kazdemu polecam w potrzbie procz znajomosci lekarskich jest zawsze miła ma czas dla pacieta i jej uśmich serdecznosc i zyczliwosc zycze samych życzliwosci p.Ewie mama chrej corki Gosi W

Opinia dodana przez: Leonora

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Bardzo dobry lekarz, słucha , tłumaczy. Od razu widać jak pani doktor zleży aby pomóc pacjentowi i pomaga - szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Adamczak

Internista, Lekarz rodzinny

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Kiedy Pani Ewa Adamczak zmieniła miejsce pracy z ul Szpitalnej na ul. Kościuszki w Koszalinie - cala moja rodzina zmieniła Przychodnie Zdrowia - idąc za wspaniałą rodzinną lekarz Panią Ewą Adamczak - polecam fachowość i kompetencje tej Pani, pozdrawiam Iwona ...

Kiedy Pani Ewa Adamczak zmieniła miejsce pracy z ul Szpitalnej na ul. Kościuszki w Koszalinie - cala moja rodzina zmieniła Przychodnie Zdrowia - idąc za wspaniałą rodzinną lekarz Panią Ewą Adamczak - polecam fachowość i kompetencje tej Pani, pozdrawiam Iwona G

Opinia dodana przez: Iwona Giełdon

Bożka 23
75-365 Koszalin

Lekarz, jakich mało! Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała dla marudnych pacjentów i członków ich rodzin, poświęcająca dużo czasu na wyjaśnienia i zaakceptowanie przez pacjenta zaordynowanej kuracji. Wspaniały Człowiek i Lekarz!

Opinia dodana przez: Maryla

Dobry i uprzejmy fachowiec,świetnie tłumaczy istotę choroby.Polecam

Dobry i uprzejmy fachowiec,świetnie tłumaczy istotę choroby.Polecam

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Panu doktorze. Ja uważam bo za bardzo dobrego fachowca.
PolECAM !

PolECAM !

Opinia dodana przez: Magda

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Bardzo dobry człowiek. Uprzejma i miła. Chętnie pomaga i przykłada się do swojej pracy. Godny polecenia-lekarz z powołania

Opinia dodana przez: Michał

Poliklinika MSW
Ul. Szpitalna
75-950 Koszalin

Pomaga mi od lat. Najlepszy internista w Koszalinie. Czasami faktycznie dosyć nerwowa, ale kto by nie był, jakby 100 osób czekało w kolejce.

Opinia dodana przez: pacjent