Internista Koszalin

Internista, Diabetolog

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Lekarz empatyczny i kulturalny. Zawsze służy pomocą, nie zostawia pacjenta w potrzebie. Zdziwiona szczerze jestem komentarzem, że dr Ryś jest nieuprzejmy w stosunku do pacjentów, gdyż to jeden z taktowniejszych i spokojnych lekarzy, których znam. A to, że każde schudnąć pacjentowi mającemu cukrzycę czy nadciśnienie to tylko oznaka kompetencji. Otyłość to choroba. Przewlekły stan zapalny w organizmie.
Doktor jest zawsze pomocny. Stawia celne diagnozy, ma intuicję medyczną. Nie jest ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

lekarz Maciej Sochalski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Zwycięstwa 202 A
75-640 Koszalin

Tragedia. Kontakt z tym lekarzem był bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Myślałem, że takie chamstwo to relikt przeszłości. Niestety myliłem się. Moja negatywna ocena nie powstała tylko pod wpływem emocji. Nie chodzi o to, że lekarz był nieuprzejmy. Nie pozwolił wyjaśnić do końca powodu mojej wizyty. Narzekałem na ból. Badanie zamknęło się na tym, że lekarz kazał mi się pochylić, odgiąć na boki, dotknął moich żeber (powiedziałem o bólu pod żebrami)zapytał czy ...
Opinia dodana przez: Ostatni pacjent

lekarz Halina Hryniewicz

Poliklinika MSW
Ul. Szpitalna
75-950 Koszalin

Witam ta pani Doktor to już wszędzie pracowała i na Kościuszki i Monte Cassino i Lelewela i w szpitalu. Jaki finał brak wiedzy na temat chorób, trzeba iść na emeryturę .Nie polecam ,nie polecam
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Barbara Liberowicz-Moroz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Cudowny człowiek, wspaniała lekarka, godna polecenia. Będąc dzieckiem leczyła mnie, teraz leczy mojego syna. Posiada ogromną widzę i doświadczenie, holistyczne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa, przeprowadza obszerny wywiad. Interesuje się pacjentem. Bez żadnego problemu można się skontaktować z Panią doktor telefonicznie, zawsze odbiera telefon, oddzawania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Mirosława Kierkosz

Gastroenterolog, Internista

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Na wykonanie pierwszej gastroskopii i leczenie u Pani Doktor Mirosławy Kierkosz zostałam skierowana w 2012r. przez lekarza z poradni przyklinicznej Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,gdzie jestem leczona z powodu ciężkiej choroby reumatycznej,od lat 14-tu.Leczący mnie tam lekarz zapewnił mnie o profesjonalnym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu Pani Doktor Mirosławy Kierkosz,która wiele lat nabywała doświadczeń w tej placówce klinicznej/b. PAM/.Mój pierwszy kontakt z ww. Panią Doktor,przy okazji wykonywanej u mnie gastroskopii, był dla ...

lekarz Lidia Sławińska

Pulmonolog, Internista

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Pelczar

Internista

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Bardzo dobry człowiek. Uprzejma i miła. Chętnie pomaga i przykłada się do swojej pracy. Godny polecenia-lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Andrzej Kondaszewski

Kubusia Puchatka 36
Koszalin

to mój lekarz od ok.20 lat,przez te lata stał się moim bardzo dobrym znajomym,trudno chyba inaczej, kiedy potrzebowałem czy też potrzebuję jego pomocy zawsze gotów przyjechać do domu. jeżeli potrzeba podam swoje dane personalne i adresowe.

Interniści w Koszalinie