Internista Koszalin

Internista, Gastroenterolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Na wykonanie pierwszej gastroskopii i leczenie u Pani Doktor Mirosławy Kierkosz zostałam skierowana w 2012r. przez lekarza z poradni przyklinicznej Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,gdzie jestem leczona z powodu ciężkiej choroby reumatycznej,od lat 14-tu.Leczący mnie tam lekarz zapewnił mnie o profesjonalnym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu Pani Doktor Mirosławy Kierkosz,która wiele lat nabywała doświadczeń w tej placówce klinicznej/b. PAM/.Mój pierwszy kontakt z ww. Panią Doktor,przy okazji wykonywanej u mnie gastroskopii, był dla ...

Ewa Mokrzycka

Internista, Hematolog

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Koszalin

Lekarz jakiego kazdemu polecam w potrzbie procz znajomosci lekarskich jest zawsze miła ma czas dla pacieta i jej uśmich serdecznosc i zyczliwosc zycze samych życzliwosci p.Ewie mama chrej corki Gosi W
Opinia dodana przez: Leonora

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Bardzo dobry lekarz, słucha , tłumaczy. Od razu widać jak pani doktor zleży aby pomóc pacjentowi i pomaga - szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

ul. Saperów 14
75-647 Koszalin

Pani doktor kilka lat temu uratowała mi życie. Podjęła odpowiednią decyzję w odpowiednim czasie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

Bożka 23
75-365 Koszalin

Lekarz, jakich mało! Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała dla marudnych pacjentów i członków ich rodzin, poświęcająca dużo czasu na wyjaśnienia i zaakceptowanie przez pacjenta zaordynowanej kuracji. Wspaniały Człowiek i Lekarz!
Opinia dodana przez: Maryla

Koszalin

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO
Opinia dodana przez: ANIA76

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

To człowiek konkretny i rzetelny. Ma nieco inne podejście do pacjenta, bardziej bezpośrednie. W przypadku stosowania się do jego zaleceń jest w 100% skuteczny. Dobry lekarz z ktorym zawsze się można porozumieć. Wielokrotnie pomógł mi i wielu moim znajomym. Jest nieoceniony. Czytam tutaj wiele krzywdzacych Go opinii. Nestety dieta w cukrzycy jest niezbędna,a ludziom trudno jest schudnąć. Leczenie to nie mechanika, potrzeba współpracy obu stron. Daltego nie zgadzam sie z ...
Opinia dodana przez: taxus

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Bardzo dobry człowiek. Uprzejma i miła. Chętnie pomaga i przykłada się do swojej pracy. Godny polecenia-lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Michał

Interniści w Koszalinie