Internista Nysa

dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog

Moniuszki 11 lok. 1
43-303 Nysa

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

Internista, Lekarz medycyny pracy

marsz. Piłsudskiego 9
48-303 Nysa

podchodzę drugi raz bo kolejki niesamowite, jedna do rejestracji druga do lekarza - masakra! I żeby to była kolejka, tam jest jeden wielki chaos nie wiadomo kto za kim stoi tłum ludzi kłębiący się pod wejściem. Postałem chwilę i zniechęciłem się tym co zobaczyłem. Może drugi raz się uda? I chyba będzie trzeba tam stracić z pół dnia - wezmę kanapki.

lekarz Marzanna Derkacz-Jedynak

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Takiego lekarza życzę każdemu człowiekowi,jest dla wszystkich.obojętnie kto wejdzie do gabinetu.Jest wrażliwa na cierpienie ludzkie i bardzo pomocna.Zyczę wszystkim ludziom tak mądrego lekarza.Erika

lekarz Wojciech Bujak

Internista

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia w Nysie
M.Skłodowskiej Curie 1
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz polecam chyba jeden z najlepszych w Nysie.A to co piszą co niektórzy to bzdury i oszczerstwa aż żal to czytać co piszą na P.Bujaka Dziękuję za wszystko oby więcej takich lekarzy jak Pan pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Jarosław Krakowski

Kościuszki 3c lok. 93
48-300 Nysa

Jedna wielka masakra. Bardzo ale do bardzo chamski lekarz. Nie słucha co człowiek do niego mówi i wielkie pretensje, że jest się nie zaszczepionym. Człowiek co roku choruje na zatoki przyszedł po pomoc a tylko słuchał ze ma iść się zaszczepić bo przez niego epidemia się nie kończy itp . Z wielką łaską wypisane leki.

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy

Nysa

Bardzo kompetentna Pani lekarz, właściwa osoba ma właściwym miejscu !!! Zachowując zimno krew zawsze !!! Działająca fachowym czynem z ogromną sympatia i serdecznoscia ! Życzymy sobie tylko takich wirtuozow leczenia... serdeczne podziękowania dla tej Pani lekarz za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Również powodzenia w dalszej karierze zawodowej !!! Powinniśmy być dumni, iż Nasz szpital ma w swoich kręgach takich lekarzy będących centralnym sercem w ciągle bijacych murach ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Stanisław Kowarzyk

Internista, Endokrynolog

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

lekarz Monika Osadca-Zych

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Lekarka ogranicza się tylko do wypisywania recepty żadnego dogłębnego leczenia czy skierowania na badania specjalistyczne

lekarz Paweł Koronczok

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Mariacka 6-8/21
48-300 Nysa

Z przykrością muszę stwierdzić ze Pawel Koronczok z Nysy z Przychodni Rodzinnej Mariacka przepisuje od dwóch lat lek Onirex moje 84-letniej matce. Leczenie powinno trwać jak najkrócej, zwykle od kilku dni do 2 tyg.
Maksymalny czas stosowania 4 tyg., włącznie z okresem stopniowego.zmniejszania dawki leku.
Z tego powodu kwestionuje kwalifikacje i kompetencje tego lekarza.Pan Koronczok jest nieodpowiedzialny.
Opinia dodana przez: Musial

lekarz Małgorzata Ziemińska-Łuć