Internista Nysa

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Takiego lekarza życzę każdemu człowiekowi,jest dla wszystkich.obojętnie kto wejdzie do gabinetu.Jest wrażliwa na cierpienie ludzkie i bardzo pomocna.Zyczę wszystkim ludziom tak mądrego lekarza.Erika

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy

Nysa

Bardzo kompetenta, sympatyczna pani doktor. Wszystkim chorym życzę takiej opieki i pomocy jaką uzyskałam w Oddziale Ratunkowym i takich lekarzy jak pani doktor.

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia w Nysie
M.Skłodowskiej Curie 1
48-300 Nysa

Pan doktor uprzejmy i rzetelny, poświęcający mnóstwo czasu i uwagi pacjentowi. Do Pana doktora mam pełne zaufanie. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

Poradnia Alergologiczno-Pulmonologiczna

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog

Moniuszki 11 lok. 1
43-303 Nysa

Dobry fachowiec choć zdarza się mu być opryskliwy nie lubi osób palących papierosy za palenie robi awanturę pacjentom na oddziale a czasem też "karnie" wypisuje ze szpitala

Polskie Kliniki Osteoporozy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Marii Rodziewiczówny 34
48-303 Nysa

Leczył mnie w szpitalu i robił co tylko mogł , aby mi pomóc.
POLECAM.

Leczył mnie w szpitalu i robił co tylko mogł , aby mi pomóc.
POLECAM.

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Prawdziwy lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu, wyjaśnia wszystko, naprawdę niezwykła troska o pacjenta ! Polecam wszystkim lekarza, który nie skupia się tylko na przepisaniu leków, ale ma chęci i czas aby wszystko dokładnie wytłumaczyć. Wykonuje super dokładnie usg. Polecam.

Opinia dodana przez: Florian

lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

Internista, Lekarz medycyny pracy

marsz. Piłsudskiego 9
48-303 Nysa

Bez problemu tylko bardzo dluga kolejka do lekarza proponuje przyjsc 2 godzinny wczesniej pozdrawiam

ulica Piłsudskiego 12A
48-303 Nysa

Lekarka ogranicza się tylko do wypisywania recepty żadnego dogłębnego leczenia czy skierowania na badania specjalistyczne