Internista Ostrowiec Świętokrzyski

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ewa Składanowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jesli mialbym wybrac najlepszego lekarza z jakim mialem do czynienia w calym zyciu to z pewnoscia wybor padlby wlasnie na pania doktor. Przede wszystkim podoba mi sie polityka omijania antybiotykow jesli tylko sie da. Brawo

Zakład Opieki Specjalistycznej
Waryńskiego 53
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jestem pacjentem Pani Doroty od wielu lat. Jako jedyny lekarz z wielu podjęła długo terminowe leczenie (astma/alergia) które na dzień obecny w znacznym stopniu poprawiło mój stan zdrowia. Zdecydowanie polecam. Jest to bardzo miła osoba z dużym doświadczeniem.

lekarz Teresa Ostatek-Gorlicka

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Modrzewiowa 34
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Wspaniały lekarz. Diagnoza wreszcie trafna, idealnie ustawione leczenie, ból minął i życie stało się znacznie łatwiejsze. Poza najwyższymi kompetencjami Pani doktor Teresa Ostatek Gorlicka odznacza się niezwykłą empatią względem pacjentów. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny lekarz. Ma ogromną wiedzę i myśli. Bardzo inteligentny i logicznie myślący człowiek. Nie boi się wyzwań. Tłumaczy dzięki czemu człowiek wie co się z nim dzieje i dziać będzie podczas leczenia. Lekarz jak z bajki.

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Krystyna Suda

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Wystwiam ocnę negatywną, ponieważ już wiele razy przekonałem się, że na pierwszym miejscu w PROMED są koszty leczenia. Pacjent sam musi prosić o skierowania do specjalistów i na badania. Pani dr Suda przypisuje leki, które nie zaszkodzą i nie pomogą. W lipcu 2012 przyszedłem po poradę z zapaleniem płuc i z gorączką. Pani Suda nawe nie osłuchała stetoskopem. Wydałem pieniądze na jakieś zioła wzmacniające odporność i w końcu inny lekarz ...

ulica Polna 15

Waryńskiego 39
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim
Karola Szymanowskiego 11

Interniści w Ostrowcu Świętokrzyskim