Internista Pleszew

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

Polecam Panią Doktor,porządny fachowiec- mało dziś się takich spotyka.

Polecam Panią Doktor,porządny fachowiec- mało dziś się takich spotyka.

Taczanów Drugi 4a lok. 14

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, polecam

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, polecam

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Garncarska 1 c
63-300 Pleszew

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.

Opinia dodana przez: Maria

Przychodnia
Jana III Sobieskiego 34/1
63-300 Pleszew

Szczerze polecam wszystkim wizytę u Pani dr Adeli Kałużnej. Warto iść po poradę lekarską nawet z z dzieckiem, młodzieżą lub osobą dorosłą, W razie jakichkolwiek dolegliwości, najpierw skontaktować się z Panią dr Kałużną, która sama trafnie zdiagnozuje i udzieli pomocy, lub też skieruje na pomocnicze badania, po których dokonuje w sposób właściwy kompleksowej oceny stanu zdrowia. Ponadto warto zaznaczyć, że na miejscu, osobiście wykonuje EKG pracy serca i odczytuje wynik. Moja opinia o Pani Dr Kałużnej opiera się na 30 letnim doświadczeniu, tyle lat,mam darowane życie, dzięki Jej wiedzy medycznej, mądrości i umiejętności patrzenia na człowieka w sposób holistyczny,całościowy. Pragnę dodać, że leczymy się u Pani dr całą rodziną przekrój wiekowy każdy( jak wspomniałam wyżej)i zawsze , zawsze dochodzimy do zdrowia. Z moich obserwcji wynika, iż wiedzę i cenne doświaczenie przekazuje swojej córce Marcie Kałużnej - Oleksy, która jak na swój młody wiek, jest równie wspaniałym lekarzem. Na koniec nadmienię że cena prywatnej wizyty w porówaniu z innymi lekarzami też w Pleszewie nie jest wielka.

Paniom doktor Adeli Grali-Kałużnej i Marcie Kałużnej- Oleksy z głębi serca życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu dalszych sukcesów życiowych i zawodowych. Wdzięczna pacjenta z rodziną.

lekarz Piotr Matyjaszczyk

Internista, Lekarz rodzinny