Internista Poznań

Szewska 5/6
Poznań

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu nieco zdrowszy ;) I tak jak się mówi, że nadmierna specjalizacja słuzby zdrowia prowadzi do tego, że lekarz od nogi nie zna się już na ręce - tak ona łączy różne objawy, szuka powiązań. Polecam.

Opinia dodana przez: M.
Internista Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)

Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak

Wiślana 36a
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz, sztuka lekarska jest jego pasją.Chyba nic nie trzeba dodawać.Prawdziwy lekarz z powołania, to naprawdę rzadkość.

Opinia dodana przez: Wiesław

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.

Opinia dodana przez: Barbara

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM :)

Opinia dodana przez: ef

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)

Opinia dodana przez: Maria

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.

Opinia dodana przez: chmiel123 ula34

IATER Praktyka Lekarska

Poznań

Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.

Opinia dodana przez: Zofia

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Najlepszy lekarz internista z jakim się spotkałam, nie bagatelizuje żadnego problemu, wszystko tłumaczy i wyjaśnia - do tego ma wielką cierpliwość :)

Interniści w mieście Poznań