Internista Poznań

Szewska 5/6
Poznań

Jak to się mówi lekarka z powołania. Wiedza + dociekliwość+ empatia i przemiła osobowość, to cechy, które sprawiają, że jest bardzo dobrym lekarzem , który chce pomóc i pomaga.

Internista Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Dr Poniżyński to jeden z lepszych kardiologów, jakiego miałam szanse poznać. Doskonale zdiagnozował przypadłość mojego męża i zajął się jego leczeniem, a mi spadł "kamień z serca". Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Dagmara

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Pani dr mila, spokojna,rzeczowa.lubi swoja prace dba o pacjentow . Jest kopetentna w swoje specjalnosci.POLECAM

Opinia dodana przez: Zdzislaw

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.

Opinia dodana przez: Barbara

Wiślana 36a
60-401 Poznań

Wspaniały lekarz, sztuka lekarska jest jego pasją.Chyba nic nie trzeba dodawać.Prawdziwy lekarz z powołania, to naprawdę rzadkość.

Opinia dodana przez: Wiesław

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)

Opinia dodana przez: Maria

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Lekarz z powołania. Sam kontakt z profesorem uspokaja.Profesjonalista z nowoczesnymi technologiami w gabinecie. Polecam Go wszystkim, którzy obawiają sie o stan swojego serca.

IATER Praktyka Lekarska

Poznań

Z całego serca polecam p. doktora Piotra Czerwińskiego, który przez kilka lat, z wielkim oddaniem, leczył moją Ciocię. To nie tylko doskonały specjalista, ale rownież zaangażowany w swoją pracę lekarz. Zawsze i o każdej porze mogłam liczyć na Jego fachową i skuteczną poradę,a często i pełne zrozumienia wsparcie i otuchę. Jestem p. doktorowi bardzo wdzięczna
Małgorzata Kaniewska

lekarz Piotr Ziembicki

Gastroenterolog, Internista

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.

Opinia dodana przez: Zofia

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Najlepszy lekarz internista z jakim się spotkałam, nie bagatelizuje żadnego problemu, wszystko tłumaczy i wyjaśnia - do tego ma wielką cierpliwość :)