Internista Rzeszów

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: M

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Robert Staroń

Internista, Gastroenterolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo zaangażowany, uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem.
Opinia dodana przez: anonimowy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ul. Szopena, Rzeszów
Rzeszów

Lekarz dla ludzi . Wizyta bez stresu, fajnie tłumaczy, rozmawia i przede wszystkim słucha pacjenta. Bardzo fajna.
Opinia dodana przez: Teresa

Rzeszów

Prawdziwy lekarz, kompetentna, przemiła, Anioł ..........................................................

Solarza Ignacego 22/55
35-118 Rzeszów

03.01.2017 rok dyżur nocny na izbie przyjęć Doktora Grzegorza na oddziale płucnym ul. Rycerska chciałam podziękować Doktorowi , pielęgniarce i ratownikowi którzy w tej trudnej dla mnie chwili byli ze mną i wspierali mnie tak jak by byli mi bardzo bliscy . Wielką uwagę chciałam przywiązać doktorowi Grzegorzowi Hydzik za jego poświęcony czas , uprzejmość , zaufanie jakim mnie obdarzył i podaną przez niego dłoń którą mi podał podczas bolesnego ...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym

Królewska 34
35-616 Rzeszów

To jest lekarka bardzo kompetentna i jest jedyną znaną mi specjalistą od cukrzycy która jest encyklopedią wiedzy o tej chorobie i ma dar jasnego tłumaczenia wszystkich informacji o cukrzycy, przez prawie godzinę w gabinecie siedziałem z mamą jak zaczarowana , nigdy przez 14 lat choroby nikt mi lepiej nie wytłumaczył, szkoda że przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu
Opinia dodana przez: Ala

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję
Opinia dodana przez: Jerzy

Interniści w Rzeszowie