Internista Rzeszów

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Partyka

Reumatolog, Internista

35-068 Rzeszów

Pani Doktor jest bardo komunikatywna i przyjazna pacjentom. Stawia bardzo trafne diagnozy co świadczy o jej profesjonalizmie.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Małgorzata Paliwoda

Lekarz rodzinny, Internista

Hetmańska 21 lok. 127
36-045 Rzeszów

Leczę się u tego lekarza już przeszło 5 lat. Trafiła z diagnozą w 10 . Gorąco polecam . Fachowa siła medyczna .

Konrad Marcinkowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

35-068 Rzeszów

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, nie uprzejmy, nie miły, nawet wyników nie potrafi odczytać dobrze. Stwierdza diagnozy po swojemu.

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Tomasz Bilkiewicz

Hetmańska 130 lok. 209
35-078 Rzeszów

Wspanialy lekarz czlowirk.! Zadzwonilam na oddzial gdzie dyzurowal Pan Doktor Bilkiewicz zmartwiona nierytmicznym biciem serca mojej mamy.Wypytyl dokl wszystko przez telefon odrazu wiedzial w czym problem!! Poradzil , pocieszyl !! Czlowiek wielkiego serca! Dziekuhe Panie Doktorze!!
Magda
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agata Świetlicka-Poszytek

35-068 Rzeszów

Lekarz z przypadku, nie zainteresowany pacjentem totalnie, nie miła, arogancka, zero zrozumienia, chęci pomocy.Uważa się za kogoś lepszego.
Przepisuje leki nie adekwatne do choroby. Robi wszystko by mieć w danym dniu jak najmniej pacjentów.
Jej najlepsze teksty to te, że nie miała czasu jeszcze zjeść czy że ją bolą ręce od wypisywania recept.

NIE pozdrawiam i NIE polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr hab. n. med. Andrzej Pluta

Reumatolog, Internista

Targowa 2 lok. 1
35-064 Rzeszów

Wspaniały człowiek, niezwykle cierpliwy i umiejący wyjaśnić wszelkie niejasności, kompetentny. Jednym słowem SUPER

lekarz Ewa Mazur

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Leczyłam się u Pani dr Ewy Mazur od 1993 r. niestety musiałam zdiagnozować się sama ponieważ wg lekarki miałam hemoroidy i nazbyt

Interniści w Rzeszowie