Internista Rzeszów

Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 1

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Zawsze znajduje czas dla pacjenta. Pomaga i doradza. Nie odmawia przyjęcia. Trafnie diagnozuje chorobę i tłumaczy o co w niej chodzi. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Godna polecenia. Po wizycie u takiego lekarza zaczynam wierzyć w służbę zdrowia.

Opinia dodana przez: M

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.

Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Robert Staroń

Internista, Gastroenterolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Jest bardzo zaangażowany, uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Ma dobry kontakt z pacjentem. Jest naprawdę wspaniałym człowiekiem.

Opinia dodana przez: anonimowy martinaxx

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ul. Szopena, Rzeszów
Rzeszów

Lekarz dla ludzi . Wizyta bez stresu, fajnie tłumaczy, rozmawia i przede wszystkim słucha pacjenta. Bardzo fajna.

Opinia dodana przez: Teresa

Solarza Ignacego 22/55
35-118 Rzeszów

03.01.2017 rok dyżur nocny na izbie przyjęć Doktora Grzegorza na oddziale płucnym ul. Rycerska chciałam podziękować Doktorowi , pielęgniarce i ratownikowi którzy w tej trudnej dla mnie chwili byli ze mną i wspierali mnie tak jak by byli mi bardzo bliscy . Wielką uwagę chciałam przywiązać doktorowi Grzegorzowi Hydzik za jego poświęcony czas , uprzejmość , zaufanie jakim mnie obdarzył i podaną przez niego dłoń którą mi podał podczas bolesnego badania płuc . Jest człowiekiem którego mogę polecić każdej Każdemu pacjentowi , potrafi tak wytłumaczyć proces leczenia że nawet największa diagnoza staje się nam nie straszna . Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia , i dużo cierpliwości do takich pacjentek jak ja . DZIEKUJE :)

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym

Królewska 34
35-616 Rzeszów

To jest lekarka bardzo kompetentna i jest jedyną znaną mi specjalistą od cukrzycy która jest encyklopedią wiedzy o tej chorobie i ma dar jasnego tłumaczenia wszystkich informacji o cukrzycy, przez prawie godzinę w gabinecie siedziałem z mamą jak zaczarowana , nigdy przez 14 lat choroby nikt mi lepiej nie wytłumaczył, szkoda że przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu

Opinia dodana przez: Ala

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor

Opinia dodana przez: Michal

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję

Opinia dodana przez: Jerzy

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Byłam pierwszy raz u Pani doktor i byłam pod wrażeniem Jej uprzejmości, wnikliwości i dociekliwości w badaniu. Wszystko dokładnie sprawdziła również w moich wcześniejszych badaniach, wszystko dokładnie wyjaśniła i postawiła trafną diagnozę. Dawno nie spotkałam takiego lekarza POZ.

Opinia dodana przez: El

Interniści w mieście Rzeszów