Internista Rzeszów

Lekarz rodzinny, Internista

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

wielkie dzieki dla Pana doktora za wszystko.Takich lekarzy nie spotyka sie teraz.Nie mam slow by podziekowac za podejscie do pacjenta.Sto lat w zdrowiu
Opinia dodana przez: Barbara.P

lekarz Małgorzata Paliwoda

Lekarz rodzinny, Internista

Hetmańska 21 lok. 127
36-045 Rzeszów

Leczę się u tego lekarza już przeszło 5 lat. Trafiła z diagnozą w 10 . Gorąco polecam . Fachowa siła medyczna .

Konrad Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

35-068 Rzeszów

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, nie uprzejmy, nie miły, nawet wyników nie potrafi odczytać dobrze. Stwierdza diagnozy po swojemu.

lekarz Małgorzata Partyka

Reumatolog, Internista

35-068 Rzeszów

Jestem pacjentem ,pani M.Partyki od dość dawna.Może i czasami oschła , ale jest widocznie jakiś powód , niekoniecznie po jej stronie. To jest Lekarz a nie "spowiednik" czy osoba do towarzystwa.Czasami ,niektórzy ludzie mylą lekarza i gabinet z kawiarnią i kolegami
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

ul. Monte Cassino 14
35-305 Rzeszów

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.
Opinia dodana przez: Tomek_P

lekarz Tomasz Bilkiewicz

Hetmańska 130 lok. 209
35-078 Rzeszów

Wspanialy lekarz czlowirk.! Zadzwonilam na oddzial gdzie dyzurowal Pan Doktor Bilkiewicz zmartwiona nierytmicznym biciem serca mojej mamy.Wypytyl dokl wszystko przez telefon odrazu wiedzial w czym problem!! Poradzil , pocieszyl !! Czlowiek wielkiego serca! Dziekuhe Panie Doktorze!!
Magda
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agata Świetlicka-Poszytek

35-068 Rzeszów

Lekarz z przypadku, nie zainteresowany pacjentem totalnie, nie miła, arogancka, zero zrozumienia, chęci pomocy.Uważa się za kogoś lepszego.
Przepisuje leki nie adekwatne do choroby. Robi wszystko by mieć w danym dniu jak najmniej pacjentów.
Jej najlepsze teksty to te, że nie miała czasu jeszcze zjeść czy że ją bolą ręce od wypisywania recept.

NIE pozdrawiam i NIE polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr hab. n. med. Andrzej Pluta

Reumatolog, Internista

Targowa 2 lok. 1
35-064 Rzeszów

Wspaniały człowiek, niezwykle cierpliwy i umiejący wyjaśnić wszelkie niejasności, kompetentny. Jednym słowem SUPER

dr n. med. Grzegorz Świder

Internista, Endokrynolog

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jerzy Kuźniar

Kardiolog, Internista

Rzeszów

Miałam skierowanie na koronografię w szpitalu na Lwowskiej i musiałam odbyć wizytę w przychodni szpitalnej,Pan doktor stwierdził ze w ogóle nie mam choroby wieńcowej i nie zakwalifikował mnie do badania.Ponadto kazał odstawić leki które miałam od mojego kardiologa. Dobrze że mu nie zaufałam i zrobiłam tą koronografię w klinice św.Józefa która wykryła duże zwężenie głównej aorty serca.Nie dając mi szansy na koronografię naraził moje życie.To że jestem 46 letnią kobietą ...

Interniści w Rzeszowie