Internista Szczecin

- 412 lekarzy

dr n. med. Tomasz Byrski

Onkolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Gabinet
ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę".
Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki ...
Opinia dodana przez: Anonim

Piotr Marciniak

Pulmonolog, Internista

liczba opinii: 7

109 Szpital Wojskowy

Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki
Opinia dodana przez: Kazek

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinet
K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Chciałbym podzielić się swoimi odczuciami po dzisiejszej wizycie wraz z badaniem kolonoskopii w Centrum Medycznym Sonomed w Szczecinie przy ul. Bandurskiego. Badanie wykonał dr Jacek Gibaszek, doktorowi asystowala pielęgniarka Ewa Rydz.
Badanie było wykonane w sposób idealny, mam porównanie z innych placówek medycznych gdzie miałem wykonane dwukrotnie takie badanie. Komfort przygotowania pacjenta i samo badanie oceniam na najwyższą ocenę. Mogę powiedzieć, że badanie było zupełnie bezbolesne, a atmosfera w jego ...
Opinia dodana przez: Szczepan

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

liczba opinii: 4

+1 więcej

Gabinet
Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Moczyńskiego 3 lok. 1
70-492 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie.
Polecam wizytę u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

liczba opinii: 4

Gabinet
ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Aneta Kornacka

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 3

+1 więcej

Gabinet
Kosynierów 16/33
70-786 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa
+4 więcej

Gabinet
ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

Interniści w SzczecinieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat