Internista Zgierz

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Jacek Makarewicz

Radiolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.
Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

Struga 3
95-100 Zgierz

najlepsza pani dr pod sloncem, lepszej sie nie znajdzie, polecam. fachowa pomoc i kompetentna osoba.

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

przychodnia
Nowy Świat 7
95-100 Zgierz

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

Staffa 20a/35
95-100 Zgierz

Doskonały lekarz. Zawsze wysłucha i przyjmie chorego nawet długo po godzinach przyjmowania. O wszystko rzeczowo wypyta, wytłumaczy, bardzo kompetentna, nie boi się wydawania skierowań, gdy są potrzebne. Miła i uprzejma, kobieta wysokiej kultury. Wzór. Gorąco polecam. Jedyny minus to dużo pacjentów i trzeba trochę poczekać. Ale warto.
Opinia dodana przez: Edyta

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie ...
Opinia dodana przez: ANNA TOMCZYK

WSS Zgierz

95-100 Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: ewa

Interniści w Zgierzu