Internista Zgierz

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Jacek Makarewicz

Endokrynolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Zgierz

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.

Opinia dodana przez: Maria Elzbieta

Struga 3
95-100 Zgierz

najlepsza pani dr pod sloncem, lepszej sie nie znajdzie, polecam. fachowa pomoc i kompetentna osoba.

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.

Opinia dodana przez: Jolanta

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

przychodnia
Nowy Świat 7
95-100 Zgierz

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

Lekarz wyrozumiały i kompetentny.Bardzo mi pomógł polecam.

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Staffa 20a/35
95-100 Zgierz

Doskonały lekarz. Zawsze wysłucha i przyjmie chorego nawet długo po godzinach przyjmowania. O wszystko rzeczowo wypyta, wytłumaczy, bardzo kompetentna, nie boi się wydawania skierowań, gdy są potrzebne. Miła i uprzejma, kobieta wysokiej kultury. Wzór. Gorąco polecam. Jedyny minus to dużo pacjentów i trzeba trochę poczekać. Ale warto.

Opinia dodana przez: Edyta

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Korzystam z porad Pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Miła, konkretna i kompetentna. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marian

WSS Zgierz

95-100 Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.

Opinia dodana przez: ewa