lekarz Ireneusz Białek

Zdecydowanie polecam.podczas wizyty pacjentka czuje się bardzo komfortowo.Otrzymuje bardzo fachową poradę.W cenie 100 zł ma kompleksowe badanie .Polecam bardzo.Jest to mój lekarz wybrany spośród wielu

Wszystko to co najlepszego może kojarzyć się z lekarzem.Wykształcony,kompetentny i bardzo życzliwy w stosunku do pacjentek

dobry godny polecenia lekarz bardzo dobrze tlumaczy chorobe i proces leczenia liczy sie ze zdaniem pacjentki nie narzuca swoich metod leczenia tylko konsultuje czy zgadzamy sie na taka terapie a moze proponujemy inna fachowiec ktory nie bez powodu zostal ordynatorem

zarozumiały i zakompleksiony człowieczek, nie polecam żadnej kobiecie uciekajcie z Wieruszowa do specjalistów z innych miast bo tu ich nie znajdziecie

Chyba najgorsze doświadczenie jeśli chodzi o spotkania z lekarzami, totalna porażka, ciśnie się jedno porównanie: On jest jak "Bóg" a My to swołocz, która nie ma o niczym pojęcia i ma milczeć. Nie polecam nikomu, a szczególnie osobom o słabych nerwach. Jeśli chcecie mieć niemiłe wspomnienia to zapraszam.