dr n. med. Ireneusz Kantor

Laryngolog, Audiolog

Świetny specjalista. Bardzo kompetentny, godny polecenia lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo konkretny, miły, polecam.

Bardzo dobry, kompetentny specjalista, godny polecenia naprawdę w 100%. Wybitny fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cieszę się, że do niego właśnie trafiłam (również z rekomendacji znajomych), bo od kilku lat nie mogłam poradzić sobie z uporczywym schorzeniem. Wszystko dokładnie wyjaśni i odpowie na każde pytanie. Otwarty, zaangażowany, chętnie udziela pomocy. Konkretny i trochę stanowczy, ale jest przesympatyczny.

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Zawsze odpowiada na wszystkie nurtujące pytania dotyczące choroby. Miły, uprzejmy, poświęca swojemu pacjentowi dużo czasu. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

bardzo dobry kompetentny lekarz, jestem mu bardzo wdzięczna za zwrócenie uwagi na mój stan zdrowia z innej specjalizacji niż z tej którą się zajmuje. Bardzo konkretny a przy tym bardzo ludzki

prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, pewna ręka w operacjach

prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, pewna ręka w operacjach

Bardzo dobry specjalista w szczególności od uszu. Przeprowadza osobiście operacje chirurgiczne. Pewna ręka i doświadczenie czynią go jednym z lepszych specjalistów w Polsce i Europie.