Iwona uwielbia biegać i pomagać innym. Jak sama opisuje biega odkąd pamięta i ten sport stał się najbliższy jej sercu. ...

W swoim życiu przechodziła przez kilka ciężkich kontuzji stąd bardzo dobrze rozumie osoby, które są zobligowane do niechcianej przerwy.

W swojej karierze biegowej ma kilka startów na królewskim dystansie z najlepszym wynikiem 03:24:50, półmaraton 01:32:10, bieg na 15 km 1:04:41, 10 km 40:56 i 5 km 19:52.

Z połączenia pasji z pomaganiem urodziła się fizjoterapia i tak właśnie powstało Peron8 Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji. Zdobyte doświadczenie biegowe oraz liczne szkolenia fizjoterapeutyczne i kurs lekkiej atletyki pozwoliły spojrzeć na pacjenta kompleksowo i zrozumieć przyczyny powstawiania kontuzji.

Polecam jeśli ktoś potrzebuje pomocy to tylko do pani Iwony mojej żonie pomogła gdy inni rozkladali rece

Cieszę się z tej wizyty, Pani Iwona zajęła się moim schorzeniem pozytywnie więc po czasie mogę napisać, iż jestem w pełni zadowolony z zabiegów ! Polecam serdecznie!

Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji. Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite podejście do całości złożonego problemu, o czym człowiek nawet by nie przypuszczał. Od niedawna jestem żonaty i żonę również będę kierował do współpracy do Iwonki z Peron 8 gdy będzie w ciąży. Wg mnie to : słuchać się, stosować się do zaleceń Iwonki, ćwiczyć, a będzie dobrze. Dziękuję serdecznie, Jacek G.

Iwonka rewelacyjnie przeprowadziła wywiad i kolejne wizyty. Przez cały czas była skupiona na mnie oraz na moim problemie. Poza rozwiązaniem mojej dolegliwości pokazała mi jak postępować aby problem nie nawracał. Z całego serca polecam rehabilitację u Iwonki oraz jej zespołu. Jestem mega zadowolony i szczęśliwy, że znalazłem to miejsce.

W zakresie powrotu do zdrowia polecam Panią Iwonę jako rehabilitanta. Nie spodziewałem się tak kompleksowego podejścia. Bardzo miła osoba, a gabinet schludny i czysty co jest ważne! Dobre miejsce.