lekarz Iwona Jurewicz

Pulmonolog, Alergolog

Bardzo miła i kompetentn osoba. Ma podejscie do pacjenta. Robi dokładny wywiad z pacjentem i od razu tlumaczy na czym polega choroba i jak ją befziemy leczyć. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza. Polecam!!

Nie, nie , nie ! I jeszcze raz wielkie NIE! Straciłam godzinę czekania na to zeby wejść do gabinetu i wyjść po 2 min zniesmaczonej rozmowy i łaski ze strony lekarza.

Nie, nie , nie !
I jeszcze raz wielkie NIE!

Rozczarowana, zawiedziona, zniesmaczona - to zbyt delikatne określenia na tę kobietę, która zdecydowała się zostać lekarzem. Nie wiem czy nie miała innego wyboru a uznała, że będąc lekarzem może się obłowić czy rodzice jej kazali ale napewno nie powinna nim być. Nie wiem czy miała skrzyżowane palce składając przyrzeczenie lekarskie w którym jest mowa o służeniu zdrowiu i życiu ludzkiemu czy po prostu nie ma honoru i przysięgi nie stanowią dla niej żadnego znaczenia, bo napeno nie zdrowie ludzkie a pieniądze są dla niej najważniejsze w tym zawodzie. Być może jak bym poszła prywatnie i bezpośrednio przekazała pieniądze pochyliła by się nad moim zdrowiem, bo w szpitalu "jej czas jest cenny i należy za niego płacić, a jej szpital płaci, żeby być na oddziale". Jej myślenie jest na tyle ograniczone, że chyba nie wpadła jeszcze na to, że fundusze, które posiada szpital, żeby móc jej płacić pochodzi ze składek, które odprowadzają obywatele, żeby móc skorzystać z pomocy lekarza.

Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Nigdy w życiu nie spotkałem bardziej nieuprzejmej osoby, a już na pewno nie lekarza. Nieważne z jakim schorzeniem pacjent przyjdzie, wyjdzie zapewne rozstrojony nerwowo. Odradzam wszystkim.

Bardzo, bardzo nieprzyjemna. Odsyła do domu, jeśli uzna, że może. Może i specjalista w porządku ,ale człowiek bardzo nieprzyjemny. Wykorzystuje swoją pozycję. W karcie pisze co chce.Wyolbrzymia reakcje pacjenta.Szanuje tylko siebie.Nie polecam. Jeśli nie musisz- unikaj.

SPRAWDZONY LEKARZ GODNA POLECENIA KOMPETENTNA MIŁA .POŚWIĘCA DUŻO CZASU TŁUMACZY NA CZYM POLEGA CHOROBA NA KAŻDE PYTANIE ODPOWIADA BARDZO WYCZERPUJĄCO

Rzeczowa,konkretna,fachowa.Znajomość najnowszych leków. Prosty, zrozumiały przekaz, tabletki trafione bezbłędnie zmieniły moje życie-oczywiście na lepsze.Stokrotne dzięki!

Witam.Przy pierwszej wizycie Pani Doktor poświęciła dość dużo czasu,tłumaczyła rysowała.Ale z jej rysunków niewiele wynikało,a jak pokazałam innemu lekarzowi to miał niezły UBAW!!!!Przepisała leki dość mocne BEZ ŻADNYCZ BADAŃ!!!Nie pomogła,a nawet zaszkodziła.

Podczas wywiadu chorobowego rzadko można uzyskać informacje kierujące postępowanie chorego wykraczające poza zakres specjalizacji. Ta Pani robi to z ogromną wiedzą i dużym bezinteresownym zaangażowaniem.

Pani doktor jest tak konkretna, że aż bezczelna i chamska, nie interesuje ją tak naprawdę zdanie pacjenta i dialog z nim, tylko narzucenie własnego toku myślenia, przy czym pokazuje strasznie swoje humorki wielkiego lekarza. Chorobę wyjaśnia w bardzo trudny sposób, używając gwary typowo medycznej, problem stanowi dla niej wyjaśnienie zjawiska lub powtórzenie zdania. Co więcej jeśli się jest lekarzem to raczej stara się rozwiązać problem medyczny a nie wyskakuje z buzią do pacjenta, iż to że pacjent jest alergikiem to jego wina (ciekawe niby w jaki sposób, przecież sam sobie tego nie wybrał)