lekarz Iwona Kielan-Postek

Witajcie kochani jestem pod wrażeniem co mówicie na temat pani doktor ja choruje na jaskre od pięciu lat byłam u lekarza w Lublinie,Krakowie u profesora Zagórskiego i w Niemczech i tutaj w Bytomiu każdy lekarz twierdzi że jestem chora na jaskre a pani postem twierdzi jednak to nie prawda gdy płaciłam prywatne wizyty to było ok to miałam ciśnienie w oczach zmiany ale gdy pojawiłam się w szpitalu trzy razy to byłam już zdrowa jak żyje tyle lat to nie spotkałam się z taką lekarką

Pani doktor jest niezwykle uprzejmą osobą, cierpliwą i życzliwą. Zawsze jest usmiechnieta, spokojna i pewna tego co robi.Zabiegi w Jej wykonaniu sa bezbolesne.ma olbrzymią wiedze i doswiadczenie.super lekarz.