dr n. med. Iwona Tomaszewskadr n. med. Iwona Tomaszewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Iwona Tomaszewska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, gdzie w 2008 roku uzyskała tytuł lekarza dentysty. W 2015 roku po obronie z wyróżnieniem pracy doktorskiej na temat „Analizy topografii podniebienia twardego w populacji polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kanału i otworu podniebiennego większego” uzyskała stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii.

Przedstawicielka nowoczesnej i innowacyjnej myśli stomatologicznej - wykonywane procedury realizuje z zachowaniem światowych trendów terapeutycznych oraz w oparciu o skuteczną i aktualną technologię medyczną.
Uczestniczka ponad 80 kursów dokształcających dotyczących m.in. endodoncji, protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii.

Praktykę zawodową umiejętnie łączy z aktywną działalnością naukową i dydaktyczną.
Jest autorką i współautorką ponad 28 publikacji naukowych w tym 19 prac oryginalnych, 7 poglądowych, 2 opisów przypadku i 1 rozdziału książkowego na temat różnych obszarów stomatologii. Prezentowała liczne doniesienia naukowe zarówno na polskich jak i zagranicznych konferencjach naukowych (m. in. Belgia, Chorwacja, USA). Jest również recenzentką w międzynarodowych czasopismach o tematyce medycznej m. in. British Journal of Cancer, PLOS ONE, BMC Health Services Research, Journal of Pediatric Endocrinology and Metabolism – gdzie ocenia artykuły o tematyce stomatologicznej.
Od początku działalności naukowej związana z Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, gdzie od ponad 5 lat prowadzi działalność dydaktyczną dla polskich i zagranicznych studentów.
Laureatka stypendiów i wyróżnień naukowych – m. in. Stypendium Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego (KNOW) Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na odbycie stażu klinicznego w Division of Restorative Dentistry and Periodontology, Dublin Dental University Hospital (mentorzy – Prof. Brian O’Connell B.D.S., M.S., Ph.D., F.A.C.P., F.T.C.D., F.F.D.R.C.S.I. oraz Asst. Prof. Garry J. P. Fleming B.Sc., M.Sc., Ph.D., F.T.C.D.) (kwiecień – październik 2014) oraz nagrody dla młodych naukowców Polskiego Towarzystwa Anatomicznego przyznana za najlepszą pracę plakatową zaprezentowaną podczas XXXI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Anatomicznego (Słupsk, 27-30.06.2013.
Aktywnie zaangażowana również w działalność środowisk medycznych.
Jest członkiem:
- kapituły Wydziałowego Klubu “Laudatio Docendi” dla najlepszych nauczycieli akademickich Wydziału Lekarskiego UJ CM (od 10.2012).
- European Organization for Research and Treatment of Cancer (EORTC) Quality of Life Group (od 09.2011).
- Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (od 10.2008)
- International Association for Dental Research (od 12.2014)
- Polskiego Towarzystwa Anatomicznego (od 10.2013).

Pasjonatka edukacji i podnoszenia świadomości terapeutycznej wśród pacjentów – ekspert merytoryczny i redaktor czasopisma Medycyna Praktyczna – Stomatologia.

Polecam ❤️ pani docent Iwona Tomaszewska to niesamowicie godny polecenia dentysta pełen profesjonalizm podejście do pacjenta sercem i wiedzą ❤️ Polecam gabinet 💪

Odkąd zaczęłam chodzić do tej placówki jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z usług . Zespół jaki tam pracuje jest bardzo profesjonalny i ma profesjonalne podejście do pacjenta oraz kultura osobista na najwyższym poziomie . Bardzo polecam . Gabinety bardzo przyjazne . Panie asystentki i Pani w recepcji bardzo sympatyczne .

Bardzo dobry specjalista. U Pani dr leczyłam kanałowo zęba, który nadawał się już jedynie do usunięcia - oczywiście z wzorowym wynikiem. Serdecznie polecam!

Cieszę się, że polecono mi Panią doktor. Wie o czym mówi i co robi. Wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie. POLECAM

Fachowy lekarz, godny polecenia. Pani Doktor mówi pacjentowi co robi, tłumaczy wykonywane procedury. Ma się poczucie, że trafiło się w dobre ręce. Serdecznie polecam!

Nie poznałam jeszcze tak miłej, profesjonalnej i dokładnej Pani Doktor. Przed wizytą przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, a podczas zabiegu jest bardzo delikatna. Super!

Pani doktor Iwona Tomaszewska to najlepszy specjalista! Ma świetne podejście do pacjenta, jest delikatna a zarazem bardzo precyzyjna. POLECAM!

Pani dr Iwona Tomaszewska to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie i chciałabym, aby wszyscy stomatolodzy byli właśnie tacy. Panią dr poleciła mi koleżanka i od tego czasu jest jej stałą pacjentką. Polecam z pełnym przekonaniem.

Fajnie, stylowo i bardzo nowocześnie wyposażony gabinet, a do tego sympatyczna atmosfera. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Co najważniejsze dr Tomaszewska to naprawdę stomatolog z prawdziwego zdarzenia. Szybka i trafna diagnoza i bezbolesne leczenie. Super!

Pani dr Iwona to po prostu świetna specjalistka. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, jest rozmowna, miła, uśmiechnięta, ale co najważniejsza ultra kompetentna. Szybko i trafnie diagnozuje. Polecam!

Polecam!