lekarz Iwona Waligóra

Bardzo miła Pani Doktor. Pełen profesjonalizm. Dobrze dobrane okulary dla każdego. Polecam z całego serca dla dorosłych jak i dla dzieci.

zglosilem sie do pani doktor z silnym bolem oczu, juz na miejscu pani doktor zakropila mi oczy, od razu przestaly mnie bolec, przepisala antybiotyk i dala krople nawilzajace, jak reka odjal, nie mam juz problemow z oczami, pani doktor wszytsko mi wytlumaczyla dlaczego mam takie problemy i teraz jest juz wszystko dobrze, pani doktor kompetentna, bardzo sympatyczna i usmiechnieta, naprawde polecam

Mialam dokladnie tak samo jak osoba powyzej a teraz szukam innego specjalisty ktorzy dobierze mi prawidlowo okulary bo przez te ktore dopasowala mi Pani Dr widzialam jak przez delikatna mgłe

Jestem w pełni zadowolony z przebiegu wizyty.

Jestem w pełni zadowolony z przebiegu wizyty.

dziwi mnie opinia powyżej, pani dr. iwona waligóra świetnie dobrała mi okulary, jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam!

Pani dr. Przepisała mi okulary, przez które nie wiele widziałem, po miesiącu wróciłem z prośbą o ponowne badanie, Pani mi wytłumaczyła, że muszę się po prosu do nich przyzwyczaić. Po kolejnym miesiącu pojechałem do innego okulisty, który przepisał mi wartości dokładnie odwrotne i po problemie widzę normalnie. Po opisaniu metody badania oczu przez panią Waligórę(pierw trzeba zakropić oczy odczekać kilka minut wtedy się nic nie widzi i pani zaczyna badać wzrok), lekarz powiedział, że to są jakieś strasznie archaiczne metody … Zdecydowanie odradzam omijajcie tą Panią pseudo okulistkę szerokim łukiem…

Zdecydowanie odradzam omijajcie tą Panią pseudo okulistkę szerokim łukiem…