lekarz Izabela Danieluk

Pani dr Izabela prowadziła moją ciążę, nie była to ciąża idealna, miałam cukrzycę ciążową, problemy z tarczycą. Mogę powiedzieć, że wspólnie świetnie sobie poradziłyśmy :) Zawsze skłonna do pomocy, na każde pytanie odpowiadała z uśmiechem, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Przy tym wszystkim jeśli chodzi o badanie ginekologiczne jest bardzo delikatna i wszystko odbywa się naprawdę sprawnie. Podczas połogu, miałam pewne komplikacje, to i tak przyjęła mnie poza kolejką Certusa, czułam, że mogę liczyć na nią i jej fachową wiedzę. Ja polecam serdecznie!

Pobyt w klinice Św. Rodziny oceniam na piątkę. Fachowa, kompetentna obsługa, domowa atmosfera,bardzo czyściutko, a pielęgniarki PRZEMIŁE!!!! O leczeniu i operacji dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, Opuściłam szpital w pełni przekonana, że byłam pod opieką najlepszych fachowców. Polecam wszystkim paniom