Izabella Bielak

Chce dobrze. Wychodzi jak zwykle. Jestem pewien że każdy wie o co chodzi i dopisywanie argumentów jest niepotrzebne.

Chce dobrze. Wychodzi jak zwykle.

Myślący lekarz, którego pacjent obdarza zaufaniem, który wie co robi, to jest własnie pani Iza. Pełny profesjonalizm, znajomość tematu, zawsze bezbłędna diagnoza i wspaniały uśmiech - pacjenta i lekarza. Polecam wszystkim, którzy chcą naprawde wyleczyć zęby, również przy użyciu nowego światowej klasy sprzętu. Jakie to ważne spotkać właściwego lekarza!

Profesjonalizm w kazdym calu ! A przy tym ciepla i ujmujaca osobowosc lekarza, ktory udowodnil, ze potrafi rozwiazac chyba najbardziej zlozone przypadki stomatologiczne. Dziekuje Pani Doktor za opieke nad moimi zebami. Dzieki Pani mam je w idealnym stanie. Dziekuje za trud i serce! Polecam wszystkim !!!

Profesjonalizm w kazdym calu !
Dzieki Pani mam je w idealnym stanie. Dziekuje za trud i serce!
Polecam wszystkim !!!

z pewnością wspaniały człowiek:) wyrozumiała,niebywale uczciwa i cierpliwa. gdybym wiedział o takim lekarzu wcześniej,zaczekałbym z wizytami w innych gabinetach:) pozdrawiam

z pewnością wspaniały człowiek:)
wyrozumiała,niebywale uczciwa i cierpliwa.
pozdrawiam