lekarz Izabella Turek-Muczyńska

Endokrynolog, Ginekolog

2,9
2,9
2,5

Kasa kasa kasa. Wizyty jak najczestsze po nowa recepte i jak nakrotsze, zero rozmowy, tlumaczenia, ta kobieta faszerowala mnie Diane35 od 16ego do 26ego roku zycia.

To będzie dziwne, ponieważ napiszę opinie zupełnie odmienna od pozostałych. Owszem, wizyty drogie (ale gdzie nie są) Pani doktor szczegółowo przeanalizowała wyniki, powiedziała jakie są możliwości - jakie dostępne próby leczenia. Zleconych badań nie musiałam wykonywać u nich w placówce. Powiedziałam otwarcie, że chce zrobić w innym miejscu ze względów finansowych i nie było z tym problemu. Dodatkowo pani doktor sama mi zaproponowała, abym wyniki przesłała jej mi mailowo, abym nie musiała specjalnie przyjeżdżać.

To będzie dziwne, ponieważ napiszę opinie zupełnie odmienna od pozostałych.
Owszem, wizyty drogie (ale gdzie nie są)

Pierwsza wizyta 300 zł, przyszłam z infekcją. Pani dr przekonała, że koniecznie muszę wykonać usg (150 zł) i zrobić badania (250 zł). Na kolejnej wizycie zobaczyła wyniki i kazała powtórzyć. Wizyta trwała 5 min i kosztowała 270 zł. Niestety nie stać mnie na takie leczenie.

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Pierwsza cecha pazerność. Druga: zupełny brak szacunku do pacjentek, z których się żyje i do ich czasu. Przy cenie wizyty jak u profesora przydałby się nieco empatii i przede wszystkim punktualności. Czas na emeryturę Szanowna Pani.

Myślę, że każda kobieta zanim pójdzie na wizytę do tej pani powinna zastanowić się 2 razy. 1. wizyta zawsze z długim czasem oczekiwania, oczywiście sztucznym bo po jakimś czasie dzwoni pani asystentka i informuje, że jakiś termin się zwolnił. 2. Wizyty bardzo częste, kosztowne i bezsensowne. W moim przypadku co miesiąc przez dobre 1,5 roku, także proszę sobie policzyć ile pieniędzy wyrzuconych w błoto. 3. Pierwszy lekarz z jakim się spotkałam i leczył cytologię z wynikiem 2. Poza tym mnóstwo badań, które nic nie wnoszą a są bardzo kosztowne. Zaznaczam, ...

3. Pierwszy lekarz z jakim się spotkałam i leczył cytologię z wynikiem 2. Poza tym mnóstwo badań, które nic nie wnoszą a są bardzo kosztowne. Zaznaczam, że trzeba je zrobić w gabinecie bo w każdym innym miejscu są rożne jednostki więc lepiej u niej.
4. Jak tylko wychodzą gorszę wyniki, straszy rakiem a z lęku chodzi się jeszcze częściej.
5. Pseudo ginekolog ale za to fanka pieniędzy ponad miarę.

Bardzo nie polecam i przestrzegam przed tą panią.

Trafiłam do doktor Turek dobre 7 lat temu z polecenia. Robi szczegółowy wywiad, zleca badania, dużo kasuje. Od początku sprawiała na mnie wrażanie nadgorliwej - chciała u mnie leczyć wszystko, łącznie ze słabymi paznokciami i zimnymi dłońmi. Zajęło mi sporo czasu, żeby zorientować się, że to nie nadgorliwość, tylko utrzymywanie i kasowanie klientów za wszelką cenę. (np. informowała mnie co kwartał, że mam za wysoki estradiol, chociaż nigdy nie zleciła sprawdzenie jego poziomu w odpowiednim momencie cyklu -2-5 dzień.) Zaczęłam według jej polecenie brać estradiol (choć de facto nie był ...

Trafiłam do doktor Turek dobre 7 lat temu z polecenia.
Zaczęłam według jej polecenie brać estradiol (choć de facto nie był wskazany, nie mam niedoczynności, ani podobnych problemów) środki antykoncepcyjne, (których nie chciałam i nie potrzebowałam, ale wmówiła mi, ze to kompletne uzupełniające się działanie obu leków).
Jak zgłosiłam mailowo, że nie mogę kontynuować leczenia ze względu na skutki uboczne, plus niektóre leki zalecone miały laktozę, to doktor oddzwoniła za kilka dni z poradą, że muszę te dawki do kończyć + trzeba będzie mi założyć spiralę. Wtedy oniemiałam. Jak, po co, dlaczego?
Po tej 2-minutowej rozmowie dostałam smsa, że muszę przelać 100pln na konto doktor za konsultację/kontynuację leczenia. I tu już przelała się czara goryczy.
Od tamtej pory skonsultowałam się jeszcze z 2 endokrynologiami i nikt nie potrafi mi wytłumaczyć w jakim celu doktor Turem przypisywała mi dane leki.

Podsumowując: uważam doktor za przedsiębiorcę, która za wszelką cenę utrzymuje klientów przy sobie, w związku z czym będzie ich leczyć z czegoś, czego nie ma.
(wizyta za ok 200 pln + za każdą receptę wystawioną 10 pln).

Byłam pacjentką Pani dr 3 lata. Nie mam wątpliwości co do kompetencji, jednak często dziwiło mnie to, że na ten sam temat wydaje różne opinie, nie pamietając swojej poprzedniej dotyczącej tej samej sprawy. Niewątpliwie jest to lekarz, który bardzo kocha pieniądze. Na wizyty byłam zapraszana co 1-1,5 miesiąca. Nie miałam raka ani nie działo się u mnie nic poważnego-często zdarzały mi się infekcje spowodowane m. in małą nadżerką. Cytologie wychodziły ok. Zastanawiałam się czy jakbym naprawę była poważnie chora to wizyty odbywałyby się codziennie? W tym czasie wydałam ogromne pieniądze na wizyty i badania zlecane przez Panią dr. Uważam, że było to naciąganie.

trafiłam do Pani Doktor po dwuletnim leczeniu endometriozy i jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia ! Pani Doktor , Pani Joanna jak również inni spotkani tam pracujący ludzie są zawsze sympatyczni i uśmiechnięci ! Może dzieję się tak dlatego, że ja również wchodzę tam uśmiechnięta i nie zachowuję się jak księżniczka na ziarnku grochu! Od 20 lat pracuję z ludźmi i proszę mi wierzyć że nikt nie lubi "roszczeniowych klientów". Pani Doktor zawsze mi wszystko wytłumaczy , dostaję karteczkę z rozpiską jakie badania mam zrobić , jak brać leki itd. Rozumiem, że Pani Joanna ma dużo klientek-pacjentek i może czasami zapomnieć zadzwonić do mnie, ale nie obrażam się tylko sama dzwonię! Mam do Pani Doktor prawie 200 km ale to jedyna kompetentna osoba, którą spotkałam w trakcie swojego leczenia! Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną taki wywiad, że nie potrafiłam odpowiedzieć na połowę pytań, bo nikt wcześniej mnie nie pytał o nie ! Nie przepisuje leków "na oko" tylko podstawie wyników badań ! Nie wiem skąd biorą się opinie, że traktuje ludzi z góry- szok , wg mnie to totalna bzdura ! Może pacjentki z takim odczuciem mają niskie poczucie wartości ?":) Każdemu mogę polecić , ponieważ wiedza i doświadczenie jest ogromne ! Cena jak w prywatnych gabinetach ale zawsze dostaję paragon! Co wcześniej się nie zdarzało w innych gabinetach ! Poprzedni lekarz zgubił moją historię choroby i chciał usunąć wszystko , bo źle znosiłam "końskie dawki" leków hormonalnych . Gdybym trafiła wcześniej do Pani Doktor może nie miałabym teraz połowy problemów ze zdrowiem , bo nie da się cofnąć czasu :( a moje jajowody zrobiły się niedrożne ... Jedyna niedogodność u Pani Doktor to jej częsta nieobecność, ale rozmawiając można wszystko zaplanować !

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! mi naprawdę p.doktor pomogla to prawdziwy fachowiec

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! mi naprawdę p.doktor pomogla to prawdziwy fachowiec

Pani doktor zlecila mi odpowiednia badania. Nie negowała leczenia sie z innego powodu. Lekarke polecila mi koleżanka. Poprzedni lekarz zbadałmi jeden hormon i był zadowolony, a okazało się, że to nie to. Jestem bardzo zadowolona