lekarz Izabella Turek-Muczyńska

3,4
3,3
3,3
2,8

trafiłam do Pani Doktor po dwuletnim leczeniu endometriozy i jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia ! Pani Doktor , Pani Joanna jak również inni spotkani tam pracujący ludzie są zawsze sympatyczni i uśmiechnięci ! Może dzieję się tak dlatego, że ja również wchodzę tam uśmiechnięta i nie zachowuję się jak księżniczka na ziarnku grochu! Od 20 lat pracuję z ludźmi i proszę mi wierzyć że nikt nie lubi "roszczeniowych klientów". Pani Doktor zawsze mi wszystko wytłumaczy , dostaję karteczkę z rozpiską jakie badania mam zrobić , jak brać leki itd. Rozumiem, że Pani Joanna ma dużo klientek-pacjentek i może czasami zapomnieć zadzwonić do mnie, ale nie obrażam się tylko sama dzwonię! Mam do Pani Doktor prawie 200 km ale to jedyna kompetentna osoba, którą spotkałam w trakcie swojego leczenia! Na pierwszej wizycie przeprowadziła ze mną taki wywiad, że nie potrafiłam odpowiedzieć na połowę pytań, bo nikt wcześniej mnie nie pytał o nie ! Nie przepisuje leków "na oko" tylko podstawie wyników badań ! Nie wiem skąd biorą się opinie, że traktuje ludzi z góry- szok , wg mnie to totalna bzdura ! Może pacjentki z takim odczuciem mają niskie poczucie wartości ?":) Każdemu mogę polecić , ponieważ wiedza i doświadczenie jest ogromne ! Cena jak w prywatnych gabinetach ale zawsze dostaję paragon! Co wcześniej się nie zdarzało w innych gabinetach ! Poprzedni lekarz zgubił moją historię choroby i chciał usunąć wszystko , bo źle znosiłam "końskie dawki" leków hormonalnych . Gdybym trafiła wcześniej do Pani Doktor może nie miałabym teraz połowy problemów ze zdrowiem , bo nie da się cofnąć czasu :( a moje jajowody zrobiły się niedrożne ... Jedyna niedogodność u Pani Doktor to jej częsta nieobecność, ale rozmawiając można wszystko zaplanować !

Z mojego doświadczenia mogę szczerze wszystkim rozsądnym kobietom odradzić wizyt i tej Pani. Leczyłam się u niej 4 lata. Dwa razy zdiagnozowała u mnie raka - bezpodsawnie. Takie diagnozy zazwyczaj budzą lęk i panikę więc podajemy się wszystkiemu żeby być zdrowe. Byłam w wielu kwestiach niedoinformowana. Jeżeli obecne pacjętki raczą zauważyć zawsze jest pośpiech gdy na korytarzu robi się korek.W tym momencie najlepiej nie zadawać pytań. Zastanawiam się jak można kogoś ciągle leczyć? Przez 4 lata byłam regularnie albo co miesiąć albo co 3. Do rodzinnego lekarza tak często nie chodzę. Pamiętam też sytuację gdzie zapytałam o swoje obijawy i powiedziałam że przeczytałam o tym w internecie. Obużenie, że internet nie jest lekarzem było bardzo duże. Tylko zadajmy sobie pytanie dlaczego ludzie sięgają po wiedze do internetu, odpowiedź jest prosta Pani nawet nie raczyła mi powiedzieć jak wygląda leczenie danej chorby, czy to groźne. Za 150 zł czeka się na wizytę w kolejce od 15 min do nawet godziny, smutne. Ma napchane tyle pacjentek, że niebawem to na każde 5 min. będą 2 kobiety. Pozatym Pani Joanna która w momencie gdy dzwoni telefon zwleka z odebraniem (w tym czasie nic nie robiąc)jakby naprawdę dzwoniono do samego Prezydenta. Czas na pierwszą wizytę DOPIERO ZA PÓŁ ROKU...ciekawe. Zastanawim się jak w takim razie umawia pacjentki, które muszą przyjść na kontrolę i gwarantuje to nie jest pół roku. Nie wątpię w wiedzę Pani doktor, na pewno ją ma ale sądzę, że przesyt pieniądza sprawił, że zaczyna robić coś wbrew jakiejkolwiek etyce lekarskiej. Zastrasza pacjentki a potem zbiera laury że zapobiegłyśmy rozwojowi raka, czyż nie jest cudowna?Mam nadzieję, że może kiedyś przeczyta post i sama rozumie, że pieniądze to nie wszystko a opinia w eterze krąży. Jak będzie tak dalej postępować to Pani Joanna nie będzie umawiać na pierwszą wizytę za pół roku tylko na następny dzień. Myślę, że jeżeli teraz nikt się nie naciął to natnie się za chwile i zobaczy jaka jest Pani Doktor.

Byłam pacjentką Pani dr 3 lata. Nie mam wątpliwości co do kompetencji, jednak często dziwiło mnie to, że na ten sam temat wydaje różne opinie, nie pamietając swojej poprzedniej dotyczącej tej samej sprawy. Niewątpliwie jest to lekarz, który bardzo kocha pieniądze. Na wizyty byłam zapraszana co 1-1,5 miesiąca. Nie miałam raka ani nie działo się u mnie nic poważnego-często zdarzały mi się infekcje spowodowane m. in małą nadżerką. Cytologie wychodziły ok. Zastanawiałam się czy jakbym naprawę była poważnie chora to wizyty odbywałyby się codziennie? W tym czasie wydałam ogromne pieniądze na wizyty i badania zlecane przez Panią dr. Uważam, że było to naciąganie.

Pani doktor zlecila mi odpowiednia badania. Nie negowała leczenia sie z innego powodu. Lekarke polecila mi koleżanka. Poprzedni lekarz zbadałmi jeden hormon i był zadowolony, a okazało się, że to nie to. Jestem bardzo zadowolona

Przyszłam na kontrolna pierwszą wizytę, wyszłam nastraszona, z przypuszczalną diagnozą raka i HPV, a nastepnie p. doktor wysnuła kolejna hipoteze, ze jestem bezpłodna.. przez kolejne ponad pół roku wydawałam fortunę na badania i leki, które jak się niedawno okazało tylko mi zaszkodziły. Ani raka ani HPV nie mam, dzieci mogę miec bez problemu, wlasnie jestem w ciazy. Zostawiłam u p. doktor 2.000 zł w przeciagu pol roku, nie liczac kosztów dojazdu,a placilam za dawowanie strachu, stanie w kolejkach do kolejnych badan i opanowywanie paniki. Nikomu nie polecam wizyt w tym gabinecie!

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! mi naprawdę p.doktor pomogla to prawdziwy fachowiec

polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! mi naprawdę p.doktor pomogla to prawdziwy fachowiec

właściwy człowiek na właściwym miejscu

właściwy człowiek na właściwym miejscu

Na wizytę czekałam 9 miesięcy. Oczekiwałam bardziej wnikliwej analizy problemu bowiem był złożony, jedyne co uslyszałam to ,że jestem w fazie przedklimakterium i mam brać leki uzypełniające poziom hormonów. Po tej kuracji trafiłam do szpitala z krwotokiem oraz zarzytem ze strony lekarza ,że się zaniedbałam.

Przez 11 lat lekarze wciskali chorobę, której nie mam. Pani Doktor jako pierwsza zrobiła kompleksowe badania i poświęciła dużo czasu na wytłumaczenie wszelkich wątpliwości. POLECAM!!!

Pani dr jest osobą kompetentną i profesjonalną.Kieruje na wiele badań w celu postawienia diagnozy. Koszt wizyty jest jednak wysoki. Dzięki leczeniu jestem mamą wspaniałego dzidziusia.