lekarz Jacek Bijak

1,3
2,5

wizyty domowe

wizyty domowe

Chciałam zapytać czy tylko w Skarżysku jest taki problem w szpitalu, że osoba po 80 roku życia zabrana o godzinie 20:00 z migotaniem przedsionków, zostaje wypisana ze szpitala o godzinie 5:50 rano? Podczas rozmowy z lekarzem o godzinie 00:30 dowiedzieliśmy się, że badania były zrobione, ponowione będą o 7 rano jak przyjdzie druga zmiana i proszę dzwonić o 9. Babcia na szczęście wzięła telefon, więc mogła nas poinformować że wygonili ją ze szpitala przed 6 w deszcz, bez parasola ani laski. Całą noc babcia siedziała na wózku bez wody ani jedzenia, nie mówiąc o poduszce. Lekarz nie potrafił się nawet wkuć w żyłę, na obu rękach babcia ma krwiaki. Najlepszym hitem jest to, że oprócz wypisu naszej babci dostała również dokumenty innego pacjenta. Gdzie jest rodo? Co tu się dzieje?

Jakaś porażka ten pan doktor pożal się Boże . Nieprzyjemny, gburowaty, chamski. Pacjenta z migotaniem przedsionków stwierdzonym przez pogotowie i bólem w klatce piersiowej potraktował jak powietrze. Na koniec stwierdził że to wirus jakiś i musi boleć. Jego też boli. Wypisał starszemu Panu antybiotyk i osłonki dla juniora . Żenada nie lekarz

Lekarz na SOR nawet nie obejrzal, nie porozmawial z pacjentem. Zerowe zainteresowanie, po prostu porażka. Leki przepisane nie wiadomo na jakiej podstawie.

Co tu dużo mówić... porażka. Stanowczo odradzam, potrafi stwierdzić chorobę z powietrza, bez objawów i proponować mnóstwo leków na nią... Nie, żeby faktycznie ta choroba była.