dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Od wielu lat mnie i mojej partnerce chrapanie uprzykrzało życie. Byliśmy ciągle niewyspani i zmęczeni. Po wielu namowach żony, zdecydowałem się na zabieg falami radiowymi u Doktora Schmidta, były to najlepiej wydane pieniądze w naszym życiu, zabieg był w znieczuleniu miejscowym, w asyście anestezjologa i nie trwał długo. Efekt właściwie był od razu, a po kilku dniach w nocy nastała cisza, polecam wszystkim ten zabieg i co najważniejsze tego przesympatycznego Lekarza.

Lekarz z powołania, dokładny, któremu zależy na pacjencie, a nie tylko na kasowaniu pieniędzy. Byłem z mamą, która leczyła się w przychodni w Aleksandrowie przez pół roku i nic. Pan Doktor zbadał, wykonał wszystkie badania i dziś już mamy wyniki oraz zaczynamy odpowiednie leczenie. Rewelacyjnie wyposażony, pięknie wyglądający i nowoczesny gabinet na ul. Kopernika. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach, to spotyka się już bardzo rzadko. Gorąco polecam.

Trafiłam do doktora Schmidta po 5 dniach wymiotów i bagatelizowaniu kręcenia się w głowie przez dwóch lekarzy SOR i internistę, którzy wmawiali mi, że mam zapalenie żołądka. Doktor przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad medyczny, od razu prawidłowo rozpoznał laryngologiczną przyczynę dolegliwości, dogłębnie odpowiedział na wszystkie moje pytania, dobrał leki, które natychmiast pomogły, jak również zalecił szereg dodatkowych badań diagnostycznych. Godny zaufania lekarz, któremu zależy na pacjencie.

Szczerze polecam Pana Doktora! Byłam na wizycie w sprawie mojej 2-letniej córki i swojej własnej. Lekarz rzeczowy, empatyczny, ma wspaniale podejście do dzieci (córka w ogóle nie płakała, a miała wykonywaną endoskopie). Co najważniejsze, rozwiązał problem z którym borykałyśmy się z córką przez pół roku, odwiedzając innych lekarzy. Trafiłam do Pana Doktora z polecenia. Jestem mu ogromnie wdzięczna!

Byłam u kilku laryngologów, uważam ,że lekarz ma niesamowicie dużą wszechstronną wiedzę. Miałam od 3 lat zawroty głowy i na pewno nie zdziwi nikogo informacja ,ze wielu lekarzy już rozłożyło ręce . Lekarz wysłuchał, zbadał, zrobił wszelkie badania i zaczęliśmy leczenie. Było to jakiś czas temu, dzisiaj czuje się o niebo lepiej, przemiły Pan Doktor, polecam.

Lekarz z niezwykłą aparycją, świetne podejście i kontakt z pacjentem. Problem, z którym przyszłam został rozwiązany niemal natychmiast, od razu po nowoczesnych badaniach endoskopem, które były wliczone w cenę wizyty.(nie spotkałam się z czymś takim u poprzednich specjalistów ). Problem został szczegółowo opisany i podane konkretne, efektywne leczenie. Szczerze wszystkim polecam Doktora Schmidta.

Dr. Schmidt to świetny specjalista. Przeszedłem 3 etapowy zabieg (m.in. prostowanie przegrody nosa) i nie miałem żadnych przykrych dolegliwości ani powikłań dzięki świetnej opiece i wzorowo przeprowadzonej operacji. Dodam, że podczas wizyt zawsze panuje dobra atmosfera i czuję się dobrze poinformowany co do kolejnych działań czy też moich dolegliwości. Polecam!

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr. Pan dr jest bardzo sympatycznym człowiekiem, wysłucha zawsze do końca, oraz przeprowadza bardzo dokładne badanie kamerka nos, gardło i uszy. Pan dr jest profesjonalistą w swojej dziedzinie posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe daje to się odczuć na wizycie, oraz zleca wszystkie potrzebne badania aby rozwiać wszystkie wątpliwość. Ja trafiłem do Pana dr z polecenia innej osoby ponieważ przerobilem przed dr dwóch innych laryngologow ktorzy mi nie pomogli. Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Witam jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana dr.
Jeszcze raz dziękuję Panu dr za tak miłe i fachowe podejście do pacjenta.☺

Kompetentny lekarz, miły, dokładnie wyjaśnił problem chorobowy i wytłumaczył mi co będzie robić podczas operacji. Samo badanie endoskopem delikatnie i bezboleśnie, a co najważniejsze w cenie wizyty. Pan doktor dokładnie wyjaśniał co będzie robił. Zaproponował dalsze postępowanie i kroki do wyleczenia. Miły, empatyczny doktor godny polecenia.

Pan Doktor Schmidt po szybkim rozpoznaniu stwierdził u mnie przerośnięte podniebienie. Chrapałem strasznie i miewałem bezdechy, byłem wiecznie zmęczony. Tydzień temu Pan Doktor wykonał zabieg falami radiowymi w przystępnej cenie i asyście anestezjologa, przez co czułem sie bardzo bezpieczny. Chrapanie ustało, a ja i moja dziewczyna nareszcie budzimy się wyspani. Piszę o tym aby wam wszystkim polecić to miejsce, Doktora i zabieg !! Rewelacja !