lekarz Jacek Wąsik

Chirurg dziecięcy

1,3
1,4

Lekarz, który nie nadaje się kompletnie do kontaktu z pacjentem- szczególnie z małym dzieckiem. Osoba, która nie ma sumienia traktować z cynizmem rodziców, którzy przychodzą po pomoc. Nie chce nawet oglądnąć dziecka i zwraca się do rodzica "po co Pani przyszła i zajmuje innym kolejkę", a następnie dziecko trafia na SOR i potrzebuje nagłej operacji. Arogancki, bezczelny.

Nie POLECAM!!!!!!!!!!!!!!Bardzo nieuprzejmy lekarz, bez powołania.Probował zmieszac mnie z błotem ale sie nie dałam Tacy ludzie nie powinni byc lekarzami.Jak robi cos za kare to lepiej niech zmieni zawod.Zadufana w sobie osoba, pozjadał wszystkie rozumy innych ma za nic.Wielki Negatym jak najmniej takich lekarzy!!!!!

Nie polecam. Pan Wąsik jest już znany na całej Opolszczyźnie ze swojego chamskiego, aroganckiego podejścia. Niestety mieliśmy okazję go poznać. Tak nie przyjemnego człowieka, nie lekarza , człowieka dotąd nie znałam. Zero współczucia to jedno-jako lekarz musi być obiektywny i nie może się poddawać emocjom, ale brak podejścia do rodzica , zwykłego,serdecznego to nie uświadczy się od p. dr .

Niemily arogancki nieuprzejmy.Przy zabiegu i mojego syna przepukliny przeciął tetnice udowa i nawet nie raczył mnie odrazu o tym poinformować. Nie polecam

trudno ocenić fachowość lekarza, który nie nadaje się do kontaktu z ludzmi. Może gdyby zaszyć mu buzię byłoby lepiej. Ale ludzie się nie zminiają.

Chamski, niecierpliwy, uważa się za "boga", arogancki, zero empatii, złośliwy, nie umie obiektywnie ocenić sytuacji. NIE POLECAM!!!

Rownież nie polcam byłam z córką akurat na dyżurze w wcemie nie miły gburowaty brak podejścia do dziecka nawet nie zbadał córki jak taki lekarz może pracować z dziećmi?

Lekarz bardzo niemily , arogancki. Nie zwaza na uczucia innych . Wykonuje swoja prace jednak w porzadku jesli chodzi o np. Zabieg. Jesli chodzi o badania, pytania do tego lekarza badz checi to jak najbardziej negatywne . Nie polecam przy dziecku niesmialym.Nie ma wogule podejscia do dzieci .

Niestety pisze to z przyktoscia ale pan Wasik nir zasluguje na dobre slowo. Obejrzal mojego 2 miesiecznego synka po czym stwierdzil ze nalezy obserwowac a na prosbe o usg wyskoczyl z tekstem ze to nie jest klub dyskusyjny i nie ma takiej potrzeby(tydzien wczesniej w usg wykryto zmiany marticze z rozpadem tkanki). Byl chamski, zachowywal sie jak krol z ktorym nie mozna porozmawiac tylko trzeba bic poklony i bezkrytycznie ufac jego poleceniom( bo zaleceniami tego nazwac nie mozna)

Pan doktor traktuje pacjenta jak zło konieczne, jest nie komunikatywny i nie odpowiada na zadane pytania. W czasie wizyty w przychodni nawet nie obejrzał dziecka a cała wizyta nie trwała dłużej niż 5 minut. Odradza tego lekarza.