lekarz Jacek Żurek

2,5
2,5
2,6

Praca chirurga Pana Jacka Żurka w w USK w Opolu to jakieś nieporozumienie. Bezczelny, gburowaty, niemiły, opryskliwy i żadnej empatii. Wizyta trwała ok. 2 minut, wypytał o to gdzie się leczyłem, a później postawił diagnozę cyt. po co do niego przyszedłem", zapytał o to kilka razy chyba nie rozumiejąc o co go zapytałem. Takich lekarzy należy eliminować z placówek nadzorowanych z NFZ dlatego wniosę na niego skargę.

Wizyta na skierowanie poszpitalne, krótka. Pacjent usłyszał, że za krótko minęło od leczenia szpitalnego. Dodam, że skierowanie na konkretny dzień wg sugestii lekarza z oddziału. Lekarz J.Żurek jest gburowatym, niemiłym człowiekiem. Rozumiem, że można mieć zły dzień, ale to już kolejna wizyta i pacjent dostaje zrypkę a żadnej konkretnej pomocy. Nie polecam. Chyba, że prywatnie może ma inne podejście - tego nie wiem.

Co do kompetencji nie wypowiadam się. Do gabinetu Poradni Chirurgii Ogólnej otrzymałam skierowanie od lekarza neurochirurga, aby usunąć szwy po przebytej operacji kręgosłupa. Najpierw było bardzo nieprzyjemnie, pouczono mnie, że skierowanie jest błędnie wystawione (usunięcia szwów powinna dokonać Poradnia Neurochirurgii), w końcu jednak usunięto mi te szwy. Czy pacjent musi orientować się w procedurach szpitalnych? U tego Pana Lekarza jest brak ludzkiego podejścia, brak empatii.

U tego Pana Lekarza jest brak ludzkiego podejścia, brak empatii.

Lekarz na pytanie co zrobić jak opatrunek zacznie przeciekać ?(dren w nodze zaopatrzony woreczkiem stomijnym) "to będzie miała problem" Na pytanie jak ten problem rozwiązać? "to se pani zmieni, to nie jest nic trudnego" I tak właśnie wyglądała wizyta. Nie polecam.

I tak właśnie wyglądała wizyta.
Nie polecam.

Nie wypowiadam się co do kompetencji zawodowych, ale zerowa empatia. Nieuprzejmy w stosunku do mojej mamy, która jest już starszą osobą (80 lat). to takie przykre, że lekarze pozwalają sobie na niegrzeczne odzywki w stosunku do starszych osób.

Bardzo niemiły, wręcz opryskliwy.Nikt nie oczekuje że lekarz będzie się nad nim rozczulał, ale odrobina empatii i zainteresowania mogłaby być okazana!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Bylem trzech wizytach w przychodni przyszpitalnej w tym dwoch u doctora Zurka. Poswiecil mi tyle czasu ile wymagal moj stan. Nie mogl chyba ani minuty wiece z powodu duzej ilosci chorych.

Krótka wizyta.Facet konkretny .Wrażenie pozytywne. Bez ceremonii wydał skierowanie na kolonoskopię, na którą czekam ponad 3 m-ce. Myślę,że bez takiego i innych badań lekarz niewiele może powiedzieć. Tak samo pacjentowi trudno oceniać lekarza po tak krótkim i pierwszym kontakcie .

Wizyta w przychodni. Zaufanie do kompetencji nie jestem w stanie ocenić.Czas wizyty : około 3 min.Poprzedni pacjent podobnie. Ciekawe czy lekarze mają jakiś limit czasowy i jaki. Wizyta ograniczyła się do wydania skierowania na badanie. Na temat poważnej choroby :jedno pytanie do pacjenta i zero opinii. Ton bardzo opryskliwy. Wypowiedź pacjenta stale przerywana. Typowy przykład wizyty na bazie NFZ.

Typowy przykład wizyty na bazie NFZ.

Jestem zadowolona z wizyty i usługi. Lekarz poświęcił mi dużo czasu i ciągle pytał podczas zabiegu czy jest wszystko w porządku co było dla mnie ważne.