lekarz Jadwiga Hołojda

Internista, Hematolog

Nie polecam, Pani doktor niezainteresowana pacjentem i jego zdrowiem. Kompletny brak profesjonalnego podejścia do Pacjenta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam, Pani doktor niezainteresowana pacjentem i jego zdrowiem.
Kompletny brak profesjonalnego podejścia do Pacjenta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.Podziekowania dla Pani Doktor za troskliwe podejscie i prowadzenie pacjenta przez 6 lat.Jestem bardzo wdzieczna, moj serdeczny przyjaciel Adam jest juz pol roku po przeszczepie i jest wszystko ok.Zycze kazdemu choremu takiej Pani Doktor, ktora wklada swoje serce w uzdrowieniu pacjentow.Pozdrawiam serdecznie...... Halina Cusumano z Niemiec.

Nie było mi dane spotkać się z Panią doktor, nie oceniam więc jej osoby jako lekarza. Natomiast nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta przez osobę, która zajmuje się rejestracją, co muszę tutaj zaznaczyć. Przestrzegam Państwa co do prywatnej wizyty na ul. Saperskiej. Nie zostałam poinformowana o tym, że wizyty nie będzie. To był stracony czas, czyli około 100 km. jazdy, oraz przede wszystkim stres. Pocałowałam klamkę i jest mi przykro, bo to była pilna wizyta, i mogłam wówczas skontaktować się z kimś innym. Totalny brak profesjonalizmu, nie zawitam u Pani doktor, bo jestem zniesmaczona faktem, że prywatna przychodnia, w której za wizytę płaci się 120 zł, nie potrafi poinformować pacjentów o zmianach.

. Pani doktor Jadwiga Hołojda jest wspaniałym i oddanym hematologiem. Traktuje pacjentów z całkowitym poświęceniem. Osobiście zawdzięczam pani dr. to że w tej chwili żyję, jej szybkiej reakcji i profesjonalizmowi. Małgorzata Buraczyńska.

Pani Hołojda podchodzi do pacjenta raczej lajtowo i niespecjalnie przejmuje się nim. Wybrałem ją tylko dlatego, że nie ma innych specjalistów w Legnicy. Teraz wiem, że lepiej pofatygować się do Wrocławia niż wydać 100 zł za poradę diabła wartą.

Pani doktor wzbudza zaufanie, interesuje się stanem pacjenta kompleksowo, a nie tylko jego problemem hematologicznym, potrafi wszystko wyjaśnić i znajduje czas, aby to zrobić.Podejmuje przemyślane decyzje, nie działa pochopnie. Ze wszech miar godna polecenia.

Pani doktor sprawiająca wrażenie wiecznie znudzonej,mało komunikatywna.Na pytania reaguje tak jakbym pytał się piętnasty raz-a nie pierwszy.Mam wrażenie że nie wie co mi jest i chce się pozbyć problemu więc muszę się wybrać do innego hematologa i mam żal,że tak się traktuje pacjenta który szuka pomocy...

lekarz kompetentny, natomiast w żaden sposób nie umie przekazać pacjentowi informacji.Mówi mało,wiecznie jest znudzona, nie lubiałem jeździć do niej!!!!!

Zdecydowanie polecam, bardzo sympatyczna, miła i kompetentana Pani Doktor!

Zdecydowanie polecam, bardzo sympatyczna, miła i kompetentana Pani Doktor!

Nie polecam !!Nie poleNie polecam !!cam !!Nie polecam !!Nie polecam !!Nie polecam !!