dr n. med. Jakub Dobruch

Urolog

wspaniały , inteligentny, uprzejmy, kompetentny można podawać jeszcze wiele pozytywnych przymiotników. pierwszy raz w swoim życiu spotkałem tak miłego człowieka, lekarza.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista, bardzo dokładny w diagnozowaniu.Dziękuję Bogu, że spotkałem na swojej drodze takiego miłego i doskonale wykształconego lekarza.Polecam wszystkim Pana doktora. Janusz

wszystkie komentarze przeczytane do tej pory potwierdzam moj mąż jest w rękach doktora i mam do niego całkowite zaufanie

Potwierdzam powyższe opinie. Byłem Jego pacjentem w lutym 2011 Fachowiec. Andrzej Ł

Potwierdzam powyższe opinie. Byłem Jego pacjentem w lutym 2011
Fachowiec. Andrzej Ł

Znakomity fachowiec. Wespół z doktorem Borówką uratowali moje życie.. Seksualne :) Polecam serdecznie, mimo wieku bardzo kompetentny. Daje konkretną odpowiedź na każde, dla lekarza z pewnością banalne, pytanie pacjenta. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałem.

Wspaniały, rzeczowy, kompetentny, młody lekarz. Właśnie mama jest 6 dni po operacji, którą przeprowadził Pan Doktor i aż dziw bierze, jak szybko wraca do zdrowia.

jeśli szukasz dobrego urologa to tylko do dr Dobrucha. Mimo coraz większych, jak myślę, sukcesów zawodowych nie uderzyła mu woda sodowa do głowy ( jak niestety innym jego kolegom). jest bardzo kompetentny, nad wyraz miły i zawsze ma czas dla pacjenta. nie zauważyłam aby podczas konsultacji, tak jak to robią inni, zerkał na zegarek. dla mnie rewelacyjny lekarz.

Polecam tego lekarza, Pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentny, cierpliwy, uczciwy, a przy tym niesamowicie miły, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Fantastyczny fachowiec. Wielu starszych lekarzy powinno się od niego uczyć podejścia do pacjenta i profesjonalizmu. To naprawdę wyjątkowy lekarz.!!!!!!!!! Pacjentka.

To naprawdę wyjątkowy lekarz.!!!!!!!!! Pacjentka.

Super lekarz. Dawno nie spotkałem się z takim podejściem i kulturą. Janusz

Super lekarz. Dawno nie spotkałem się z takim podejściem i kulturą.

Janusz

bardzo dobry lekarz,miałam z nim styczność podczas choroby męża.Polecam tego lekarza