lekarz Jakub Sikorski

W mojej ocenie lekarz ortopeda-traumatolog Jakub Sikorski jest świetnym fachowcem w dziedzinie ortopedii. Nigdy nie spotkałem lekarza z tak wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest miły, empatyczny, serdeczny, kompleksowo tłumaczy na czym polega schorzenie i jak będzie przebiegało leczenie. W moim przypadku prawidłowo zdiagnozował schorzenie i osobiście przeprowadził artroskopowe leczenie kolana, a później wszczepienie endoprotezy prawego stawu biodrowego. Dzięki tym zabiegom po kilku latach męczarni odrzuciłem kule podłokciowe i odzyskałem sprawność ruchową. Jestem bardzo zadowolony. Moja ocena to 5/5.

Jeżeli dalej zastanawiacie się nad wyborem Doktora to naprawdę warto umówic się na wizytę do tego,,człowieka,, Jestem już po trzech artroskopiach kolana i naprawdę wiem co mówię a raczej piszę.Ostatni zabieg wykonywał dc.Sikorski i szczerze mówiąc przywrócił mi wiarę w Medycynę.Po 3 tyg.odstawilem kule.Po 6-7tyg.wracam praktycznie do 100%sprawności...Dodam że przy poprzednich 2 zabiegach moja rekonwalescencja trwała pół roku:ból,ciągle krwiaki ,uciekające kolana i bardzo żmudna rehabilitacja...Naprawdę Mega dziękuję Panu doktorowi a Wam wszystkim mogę z czystym sumieniem polecić mega konkretnego,znającego się na swoim fachu Doktora!!!

Jestem zadowolona z każdej wizyty u Pana doktora. Pełny profesjonalizm i zainteresowanie pacjentem. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.

Duża świeżość, zapał do pracy, kompetencja. Nie stwarza barier. Wizyty w Poradni Bonifratów w Katowicach przebiegają bardzo sprawnie.