lekarz Jakub Ziółek

Super człowiek i chirurg. Bardzo dobry lekarz. Uratował mi nogę. +dr.Gołębiowski i Dr. Menio. Super klasa. Mistrzowie.Bardzo polecam. Pozdrawiam. Cezary Ziółkowski

dr. Jakub ZIÓŁEK jest spejalistą wysokiej klasy, b. kompetentnym, podcza wizyty objaśnia zrozumiałym językiem problemy choroby. Od czerwca 2021r / postawił mnię na prawą nogę / jestem po zabiegu prawego biodra, dzięki kompetenji dr. Jakuba /trafna diagnoza/ przechodzę rekonwalestęcję pod okiem wspaniałych lekarzy WAM Szaserów między innymi lek. Patryk Wrzosek. Wielki SZACUN dla tych ludzi w białych kitlach. POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM. Pozdrawiam serdecznie pacjęt ZDZISŁAW.

zrozumiałym językiem problemy choroby.
wspaniałych lekarzy WAM Szaserów między innymi lek. Patryk Wrzosek.
Wielki SZACUN dla tych ludzi w białych kitlach.
POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM.

Pozdrawiam serdecznie pacjęt ZDZISŁAW.