lekarz Jan Donhoffner

Dermatolog, Wenerolog

3,2
3,3

polecam, jedyny taki w kołobrzegu! wykonuje zabiegi na nfz. kolejka do przyjecia. nie proponuje derokosmetykow w przeciwienstwie do innych kołobrzskich dermatologów, których gabinety to prawdziwe sklepy drogeryjne! dojeżdżają do niego pacjenci z okolicznych miast. bylem swiadkiem jek pacjentka z malym dzieckiem z trzebiatowa prosila go o przyjęcie, mowiac, ze od miesiaza zaden lekarz nie chce jej przyjąć! Lekarz z powołania!

Nie powiem, żeby lekarz był niemiły - wręcz przeciwnie, porozmawia, popyta, sprawia bardzo miłe wrażenie, wręcz rozmowa sama się ciągnie. I tyle dobrego z całej wizyty. Przepisał mi tabletki oraz maść. Dopiero po pół roku od innego dermatologa (do którego teraz chodzę i gorąco polecam Panią doktor Małaczewską) dowiedziałam się, jak stosować przepisaną wcześniej maść i ile powinnam czekać na efekty, ale przede wszystkim JAK STOSOWAĆ. Nie dowiedziałam się tego od Pana Donhoffnera, niestety. Nie dowiedziałam się niczego na temat stanu mojej skóry, kompletnie nic o metodzie leczenia, czego powinnam unikać dla zdrowia, co powinnam zażywać, kiedy zgłosić się na kontrol. Nie polecam, po krótce.

Pan Jan Donhoffner to bardzo dobry specjalista dermatolog. Wykazuje się dogłębną wiedzą na temat badanej jednostki chorobowej. Bezbłędnie stawia diagnozę a leczenie kończy się sukcesem. To lekarz posiadający ogromne doświadczenie zawodowe,które perfekcyjnie umie zastosować w praktyce, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie naukowej. Jest miły i uprzejmy. Jako pacjentka polecam pana Jana Donhoffnera z pełną odpowiedzialnością.

Bardzo dobry lekarz, wyleczyłem u niego trudną i wstydliwą przyypadłość bez konieczności stosowania sterydów. Trafiłem do niego z polecenia. Jeszcze ciepły człowiek.

Mimo iż doktor przyjął mnie na kasę chorych to nie odczułam z jego strony gorszego traktowania. Tak jak robia to inni lekarze. Ja jestem berdzo zadowolony. Polecam każdemu kto ma problem dermatologiczny lub wenerologiczny... Dziękuje za pomoc doktorze.

niestety nie mam o panu doktorze dobrego zdania. Kurzajki były wymrażane kilkakrotnie i niestety nic nie pomogło a wręcz przeciwnie zaczęły się rozrastac na dłoni mojej córki w ogromne wykfity. Trwało to tygodniami i nic nie pomagało , żadne stosowane maści. Kolejny raz pan doktor chciał abym przyszła z córką prywatnie, bo już wykorzystałam limit leczeń tego przypadku na NFZ. Ja poszłam z córką do innego lekarza, ktory poradzil sobie z nimi w ciągu tygodnia. Także sądzę, że tu chodziło o pieniądze a nie o dobro pacjenta!!! W żadnym przypadku nie polecam!!!!

Dotychczas brałem silne leki na bazie sterydów, które tylko łagodziły objawy. Po przebadaniu i zastąpieniu lekami łagodniejszymi zaczęło się poprawiać. Minął już ponad rok od pierwszej wizyty i na dzień dzisiejszy zapomniałem co to sterydy. Gorąco polecam.

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz dermatolog. Byłam u niego 3 lata temu. Miałam problem z ogromną kurzajką na palcu, dostałam dwie maści i po tygodniu nie było po niej śladu.

Jedyne co u tego lekarza mozna załatwić to krem robiony w aptece na zamówienie ;) i nic poza tym.Szczerze nie polecam na wizytach publicznych namawia na wizyty prywatne.Lek, który mi przepisał był horrendalnie drogi. No i co gorsza nie pomógł mi w niczym. Byłam 3 razy z trzema innymi dolegliwościami ani razu nie trafił a najgorsze jest to, że nie powie pacjentowi wprost : słuchaj jest to i to i nie da się tego wyleczyć. A raczej ja nie potrafię Ci pomóc.Tylko daje głupia nadzieję przepisując co raz to nowsze wynalazki . Do kitu.. Wybieram się teraz do p. Małaczewskiej może ona jest kompetentniejsza.

bylem 2 razy z tym samym problemem lekarz nie wiedział co to jest jakies swoje wymyslal leczenia ale nic nie pomogło