lekarz Jan Garstka

Laryngolog

Wszystko było ok , uprzejmy i wogóle byłabym ogromnie zadowolona z wizyty gdyby nie doszło do płacenia.Wiedziałam ,że koszt wizyty to 50 zł moja znajoma do niego chodzi, moja mama była tydz wcześniej i zapłaciła 50zł, ja miałam 100zł i choć wiem ,że to być może krepujące , ale chciałam poprosić aby wydał mi resztę - nie zdąrzyłam - bo jak zobaczył jaki banknot dzierżę w dłoni to powiedział mi koszt wizyty 100zł i schował do kieszeni..... Jakiś koszmar, byłam tam pierwszy raz i nie wiedziałam jak mu powiedzieć aby mi oddał. W trakcie wizyty zdiognozował mi zapalenie zatok ,tzn zajrzał do nosa nic więcej, wypisał recepty na leki za drugie 100zł, a zarabiam 1000... ała!Poszłam do niego prywatnie bo chciałam pozbyć się problemu z ciągłym katarem,a jak byłam na kasę chorych to nikt nie umiał zdiagnozować co mi jest,uh!

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. W ciągu kilku minut potrafił postawić właściwą diagnozę (włókniak młodzieńczy). Wcześniej w ciągu 4 miesiący odwiedziłem 5 innych lekarzy z Kalisza i każdy odsyłał mnie na badania krwi.

Super lekarz jestem pełna podziwu poprostu anioł.Przesympatyczny lekarz.Widać że ma powołanie .

dla Pana Dr nie ma problemu ani z czasem ani z niczym innym,jeśli problemem nie jest jego dziedzina to załatwi innego specjalistę-w każdym razie-nie zostawi Cie z problemem-anioł nie Facet;)

bardzo dobry i zabawny lekarz;))))pozdrawiam panie doktorze

bardzo dobry i zabawny lekarz;))))pozdrawiam panie doktorze

Pan Doktor Jan Garstka to wspaniały lekarz i cudowny człowiek ! Poznałam go w niezbyt miłych dla siebie okolicznościach - gdy przestałam nagle słyszeć...wraz z dr Pabiszczakiem dołożyli wszelkich starań, by głuchota nie przeszła na drugie ucho a chore - by wyzdrowiało. Dziś kilka lat po tym zdarzeniu, z ręką na sercu mogę polecić i z całym przekonaniem powiedzieć - Lekarz z Powołania o Dobrym sercu i doskonałych umiejętnościach. Panie Doktorze, pozdrawiam Pana i wie Pan co? :) Słyszę !!! :))) Joasia M.

Pan Doktor Jan Garstka to wspaniały lekarz i cudowny człowiek !
Panie Doktorze, pozdrawiam Pana i wie Pan co? :)
Słyszę !!! :)))
Joasia M.