dr n. med. Jan Kasiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo mily lekarz. Niestety nie mogl sie mna zajac ze wzgledu na brak certyfikacji (jakis dziwny wymog LuxMedu), ale uprzejmie wskazal jak umawiac na przyszlosc wizyty i dal pare przydatnych informacji, o ktorych zaden z wczesniejszych specjalistow nie wspomnial. Ponadto przeprosil za to, ze bladzilam, mimo ze sytuacja nie wynikla z jego winy. Az ciezko mi uwierzyc w niektore nieprzychylne opinie o tym lekarzu, majac obraz tego spokojnego, zyczliwego i usmiechnietego Pana, ktory mnie dzisiaj goscil w swoim gabinecie.

okropny lekarz, klamie w dokumntacji, nie chce badac jest nie uprzejmy, kazal mi glodowki w ciazy robic.

Dzięki niemu donosiłam 2 ciąże. Moje dzieci są zdrowe i prawidłowo się rozwiajają (7 lat i 3 latka). Nie ma lepszego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Niezwykle fachowy,z niespotykaną wręcz wiedzą,wspaniały diagnosta.Miły,wszystko tłumaczy,poświęca odpowiednio dużo czasu.Mieszkam w dość dużym mieście,a jeżdżę do pana doktora 70km,bo w moim mieście nie ma żadnego lekarza,który mógłby choć w części dorównać mu fachowością.

Jestem pacjentką doktora od ponad 10 lat, prowadził moje ciąże, jest kompetentny, nigdy się nie spieszy, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Zawsze udzielał mi konsultacji przez telefon, nawet w późnych godzinach wieczornych, pomógł także wielu moim koleżankom. Gorąco polecam!!!!

Doktor jest strasznie sympatycznym człowiekiem. W gabinecie czułam się bardzo swobodnie, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Można z nim porozmawiać bez skrępowania, udziela fachowej porady. Jest bardzo kompetenty i troszczy się o pacjentkę. Zdecydowanie gorąco polecam:)

Bardzo sympatyczny Człowiek i bardzo dobry fachowiec.

Bardzo sympatyczny Człowiek i bardzo dobry fachowiec.

Jak najbardziej polecam - pierwszy lekarz, który wiedział ze badanie jakie musi wykonać będzie bolesne i przepraszał że nie ma innej metody na wykonanie tego badania...ponadto pilnuje wszystkich potrzebnych okresowych badań i nigdy nie odmówił wizyty lub chociażby porady przez telefon. Zawsze miły życzliwy i uprzejmy. Nigdy nie unika odpowiedzi na zadawane pytania...