dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Jestem pod wrażeniem. Znalazłam się u doktora z powodu mojego problemu z zajściem w ciąże. Wszystkie badania dobre, ale nikt nie zbadał u mnie hormonów z nadnercza i poziomu witaminy D3. Wyniki u mnie były nawet w normie, ale po podwyższeniu ich poziomów po kilku miesiącach była upragniona ciąża. !!!

Bardzo szczegółow. Podchodzi ten lekarz do wywiadu i badania i dlatego nic mu nie umyka.to skutkuje dobrym rozeznani. W diagnoz. I co za tym idzi. Duża skutecznością leczenia.pozdrawiam.

Wszyscy już napisali wszystko. Więc mogę powiedzieć tylko, że jest super i polecam, szczególnie tym co mają duże problemy ze swoim zdrowiem Adam i reszta .........

Adam i reszta .........

Czasami wydaje mi się , że leczy prawie wszystko, bo w tylu rzeczach się sprawdził, jeżeli pacjent jest tzw. skomplikowany to nawet siedzi w środku godzinę, bo starannie przegląda i zapisuje badania. Wielu, wielu pomógł. Jedyny minus to trudno wskoczyć na wizytę bo długie kolejki, alew jak się dowie że przypadek jwest trudny to weżnie wcześnie, Jarek M.

Jarek M.

Po wizycie u doktora dowiedziałam się, że mam chorobę o nazwie autoagresja, która może zajmować wiele narządów oprócz tarczycy. Dostałam zalecenia żeby dużo pić, nie używać produktów z laktozą, unikać jodu do tego lek Letrox 50 i świat nagle się zmienił o 180 stopni. Super fajnie Anna B. mieszkam całkiem niedaleko.

Anna B. mieszkam całkiem niedaleko.

Jestem pod wrażeniem sposobu przyjmowania pacjentów. Szczegółowego wywiadu i dociekania szczegółów. Interesuje się wszystkimi hormonami, nie tylko tarczycowymi. Sugeruje hormonalne leczenie u kobiet przed 50 tką, Biorę te hormony i odżyłam. A bałam się.

Może trochę bez nadmiernej wylewności w stosunku do pacjentów ale zawsze precyzyjnie wypyta i zbada w czym pomaga mu asystentka, co przyspiesza przelotowość pacjentów i dzięki temu zwiększa ilość przyjętych nas pacjentów. Ale zawsze stara się dojść do przyczyny dolegliwośći. U mnie szukał przyczyny bólów głowy i znalazł

Lubię chodzić do doktora, bo zawsze pomoże, nie tylko ze swojej działki endokrynologicznej ale i z innych dziedzin medycyny. Np. mojej córce poradził odnośnie jak leczyć swoje schorzenie depresyjne. Ja leczę się z powodu niedoczynności przysadko

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Przez lata wmawiano mi nerwicę, dopiero jak trafilam do dr klajnowicza, okazało się że to tarczyca i nadnercza. Gdyby nie on to nie wiem co by bylo! Swietny diagnosta! Panie doktorze Dziękuję, wszytkiego dobrego

Jestem wdzięczna, że uniknęłam operacji. Mam tzw. wole koloidowe i byłam już dawno kierowana do operacji. Lekarz sprawdza mi guzki co 12-18 miesięcy. Mam wykonywane tyreoglobulinę, TSH, USG i co 3 lata biopsję. Nic się nie dzieje, a moi znajomi są po operacjach i mają ponownie odnowione guzki. Jadwiga Stryjkowska

Jadwiga Stryjkowska