lek. med. Janusz Kostrzewa

Dermatolog

dermatologia ogólna , pediatryczna

dermatologia ogólna , pediatryczna

Polecam. Świetny specjalista. Przepisuje skuteczne i niedrogie leki. Wyleczył dolegliwości z którymi inni lekarze nie dali sobie rady.

Wspaniały specjalista. Kompetencja, profesjonalizm. Nie zapisuje najdroższych ani nawet drogich leków, ale leczenie jest skuteczne. Zna "przepisy" na wspaniałe leki robione w aptece. Magda S

Magda S

Lekarz rewelacja, ostatnia deska ratunku zwłaszcza dla rodziców z noworodkami, niemowlakami i małymi dziećmi. To jedyny lekarz, który może pomóc. Przyjmuje na NFZ na mokotowie, a w dodatku zazwyczaj przepisuje leki robione w aptece po 5 zł. W wypadku naszego 2 miesięcznego szkraba po wcześniejszych wizytach u różnych lekarzy wydaliśmy na firmowe maści kilkaset złotych,a wystarczyło trafić do dobrego lekarza ! POLECAM

Starszy pan. Bardzo dobry lekarz, wysłucha, poradzi, obejrzy skórę, przejmuję się stanem zdrowia pacjenta:-) Wyleczył mi trądzik w kilka miesiąecy:-) a miałam okropną postać tej choroby.Teraz juz tylko chodzę na kontrolę stanu skóry raz na pół roku :-) Gorąco polecam:-)

Gorąco polecam:-)

Uważam, że jest kompetentnym lekarzem, przy tym jest niezykle uprzejmy i każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu i uwagi. Bardzo polecam

Wspaniały lekarz , jego zdecydowanie i pewność w diagnozach daje ogromne wsparcie spanikowanym rodzicom a co najważniejsze diagnozy są trafne a leczenie skuteczne .

Bardzo dobry lekarz, byłem u niego pierwszy raz i od razu zrobił dobre wrażenie, uprzejmy, poświęcił dużo czasu na wizytę, widać było, że ma dobry kontakt z wszystkimi pacjentami.

Wyjątkowy Lekarz, ogromna wiedza i doświadczenia. Do tego wizyta trwała długo, bardzo miły i kulturalny człowiek.

Bardzo dobry lekarz! Bardzo dokładnie ogląda skórę i wszystko tłumaczy (zmiany chorobowe, działanie leków, możliwe efekty uboczne), przepisuje nie tylko drogie leki, ale też na przykład maści i płyny robione na receptę w aptece(za 5 złotych na miesiąc!). Poza tym jest przemiłym człowiekiem, z poczuciem humoru i zawsze chętnym do pomocy. BARDZO POLECAM! :)

Zły lekarz, odradzam. Nie kompetentny , nie wachowy

Zły lekarz, odradzam. Nie kompetentny , nie wachowy