dr n. med. Janusz Myrda

Ortodonta

Czas leczenie długi, ale dla efektów warto było pomęczyć się

Czas leczenie długi, ale dla efektów warto było pomęczyć się

Jestem praktycznie na początku leczenia aparat mam zaledwie pół roku, lecz moje zęby są w dużo lepszej "formie" niż były (wyrównały się). Lekarz ten może i jest małomówny lecz bardzo kompetentny. Uważam,że każdy kto szuka fachowej wizyty powinien się do niego wybrać.Ma on wiele pacjentów,lecz dla chcącego nic trudnego :)

Po 5 latach leczenia moje zęby są nadal krzywe i dalej się krzywią.

Po 5 latach leczenia moje zęby są nadal krzywe i dalej się krzywią.

Tanie wizyty a skuteczne. Jeżdże do tego lekarza ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Aparat nosiłam 2 lata. Efekt jest fantastyczny! Wizyta 30zł. Chyba że jest odcisk albo zdjęcie to drożej :) POLECAM!

Na pogaduszki to trzeba iść na kawę do koleżanki, a doktorek jest konkretny, rzeczowy i baaardzo kompetentny. Super! Polecam każdemu, kto szuka fachowego ortodonty, a nie psychoterapeuty :) Miły, choć powściągliwy.

Miły, choć powściągliwy.

Ja dopiero zaczynam przygodę z prostowaniem zębów. Na pierwszej wizycie lekarz wysłał mnie na zdjęcia i zrobił wyciski i nic więcej nie powiedział, kazał przyjść za tydzień, jak obejrzy wszystko. Na drugiej wizycie objaśnił jak może przebiegać leczenie, powiedział z czym problem, ile kosztuje aparat. Mam 4 ósemki zatrzymane, nie kazał ich usuwać, boję się, że potem mogą wyjść i wszystko zepsuć. Nie wiem co myśleć ;/

Ja jestem w trakcie leczenia u dr Myrdy i jak narazie jestem bardzo zadowolona:)faktycznie mówi bardzo mało,ale jak dla mnie nie musi nic mówić:)nosze aparat 2,5 roku i już niedługo koniec:)moje zęby były bardzo krzywe a teraz są prawie idealne:)trochę cierpliwości ...:)

Jak każe usunąć zęba, to trzeba usunąć, a nie chodzić do innych lekarzy:)Pozostałe zęby potrafi nawet przeprowadzić z drugiego rzędu na właściwe miejsce:) Aparat około 1500zł jeden łuk, ale wizyty kontrolne tanie - 30 - 50zł. Moja córka ma już śliczne proste zęby:)

w sumie to sama nie wiem, poszlam do pana dr, po wczesniejszych wizytach i nieudanych probach zalozenia aparatu u innych lekarzy. podczas pierwszej wizyty obejrzalzdjecia, oraz moj zgryz, pokrecil glowa i kazal mi przyjsc za tydzien, bo musial tam cos powyliczac. wiec po tygodniu sie zglosilam, faktem jest to, ze pan dr mial wyrysowane wszystko na podstawie moich zdjec, jakies wyliczenia porobione, i wyjasnil mi ze niestety nie mozna zalozyc aparatu, poniewaz jest konieczna operacja szczeki, i najpierw musze sie skontaktowac z chirurgiem szczekowo twarzowym, i jak on przedstawi plan leczenia, to on dopiero moze pod jego kontrola zalozyc aparat ortodontyczny. fakt ze dokladniw wyjasnil mi o co chodzi i ze za duza roznica miedzy szczekami, ale niestety nie powiedzial mi gdzie mam isc dso tego chirurga, ale wyczytalam na internecie, ze taka operacja jest straszna i napewno sie na nia nie zdecyduje, moze pojde do innego ortodonty i zasiegne opini, ale niestety juz nie wiem do kogo mam isc:(w kazdym badz razie przylozyl sie bo porobil rysunki i wyliczenia, ale niestety nie pomogl mi zadecydowac co mam dalej robic i gdzie sie zglosic i co dalej.... wiec czuje taki niedosyt:(

Lekarz bardzo kompetentny, wykształcony. Zna się na tym, co robi. Do tego przystępny cenowo. Rentgen na miejscu, w prywatnym gabinecie. Na początku również przeszkadzała mi małomówność, ale szybko przekonałam się, że wiem tyle, ile potrzebuję. Nie po to chodzę do doktora, aby pogawędzić i zajmować czas kolejnym pacjentom. Gdy zadaję konkretne pytanie dostaję konkretną odpowiedzieć. Nie potrzebuję poklepywania po plecach, że wszystko będzie dobrze, a na kolejnych wizytach sprawozdania o tym, że zęby przesunęły się o kolejne pół milimetra i co to oznacza. Doktor nie częstuje herbatką, ale dobrze wykonuje ...

Doktor nie częstuje herbatką, ale dobrze wykonuje swoją pracę i oby we wszystkich urzędach załatwiało się sprawy w 10 minut, a sztuczny uśmiech lepiej zostawić aktorom. Znam wiele pań dentystek, które mówią w trakcie zabiegu bardzo dużo, tylko nie z Tobą, a koleżankami, trzymając jedną reką narzędzia w Twojej buźce i niemalże popijając kawę drugą. A Pan Myrda jest skoncentrowany na tym co robi.
Ps. Poza tym podzielam gust muzyczny doktora i zawsze z przyjemnością słucham tego, co leci w tle.