Janusz Stasiniewicz

3,5
3,5
3,3

Konkretny, grzeczny, ale rzeczowy. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty, zaangażowania, cały czas byłam informowana o każdej czynności badania. Rzetelne podejście i informacje. Delikatnie wykonano badanie. Sporo czasu dla pacjenta. Wybieram Pana Doktora na swojego lekarza prowadzącego.

Jeden z najlepszy lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, prowadził moje dwie ciąże obie zakończone cesarskim cięciem z dobrym zakończeniem dla dzieci i dla mnie, gdyby nie on przypuszczam, że teraz mogłabym nie pisać tego komentarza. Chodziłam na kasę chorych i jedynym minusem są duże kolejki do niego, ale jak lekarz dobry to i kolejki do niego długie.

Nie polecam tego lekarza. Po przeprowadzce do Zywca szukałam lekarza prowadzącego ciążę i niestety trafiłam do dr. Stasiniewicza. Lekarz badzo niekompetentny. Nie zlecił żadnych badań, nie zalecił przyjmowania nawet kwasu foliowego, totalny brak zainteresowania pacjentka i ciążą. Niesty poroniłam, jak mi powiedział w wyniku wad genetycznyh płodu. Po poronieniu trafiłam do innego specjalisty, który po obejrzeniu moich wyników (cytolgia i wypis ze szpitala) od razu stwierdził, że przyczyną poronienia było zakażenie. Według jego opinii można było uniknąć śmierci dziecka. Doktor wogóle nie angażuje się w prowadzenie ciąży - po wejściu do gabinetu słyszałam: co pani dolega? Lekarz, który prowadził poprzednią moją ciąże znał mnie (a nawe mojego męża) z imienia i nazwiska, do 10 tygodnia zlecił badania już trzykrotnie. Wszystkim ciężarnym radzę poszukacjcie lekarza, który otoczy was opieką - nie zrobi tego dr. Stasiniewicz.