Janusz Stasiniewicz

Trafiłam do doktora Stasiniewicza właśnie dzięki tym dobrym opiniom i się zawiodłam. Lekarz niekompetentny, nie angażuje się w prowadzenie ciąży, nigdy nie zapytał się czy coś mi dolega w ciąży, jak się czuję, totalny brak zainteresowania. Po wyjściu z gabinetu czułam się odfajkowana. Przez zaniedbanie doszło do wcześniejszego porodu przez CC a dzidziuś miał niską masę urodzeniową. Gdy poszłam na wizytę kontrolną doktor udawał, że mnie nie zna i pytał gdzie i kiedy rodziłam. Ręce mi opadły bo przecież sam robił mi operację, ponieważ miał wtedy dyżur. Chciałam z nim porozmawiać, zadać kilka pytań, ale uznałam, że nie ma sensu. Wyszłam i już nigdy nie wrócę. NlE POLECAM!!

Bardzo rzeczowy a przy tym empatyczny człowiek. Na wizycie czułam się komfortowo. Wszystkie pytania i wątpliwości wyjaśnione zostały prostym i zrozumiałym językiem. Polecam każdemu

Polecam z całego serca Pana Doktora. Prowadziłam ciążę i jestem zadowolona. Zlecał badania jakie tylko były potrzebne, spokojnie tłumaczył jakie są wyniki badań. Gdy rodziłam w szpitalu trafił na jego dyżur bardzo dobry lekarz mówił spokojnie i opanowanie. Jeszcze raz z całego serca Polecam !!!

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Prowadziłam u niego dwie ciąże. Zawsze wszystko wyjaśnił, był troskliwy i opiekuńczy. Zlecał badania, udzielał rad, wyjaśnił każdą niejasność czy pytanie. Pamiętał o mnie również w szpitalu, gdy miał dyżur, zawsze przychodził sprawdzić, jak się czuję. Pan doktor tworzy bardzo dobrą atmosferę, używa prostego języka, łatwo go zrozumieć. Zlecał wszystkie potrzebne badania, przypominał też o badaniach kontrolnych. Porównując z innymi lekarzami w Szpitalu, był delikatny przy badaniach, okazywał pacjentkom szacunek. Ja osobiście mam dobre doświadczenia i polecam tego lekarza.

Konkretny, grzeczny, ale rzeczowy. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty, zaangażowania, cały czas byłam informowana o każdej czynności badania. Rzetelne podejście i informacje. Delikatnie wykonano badanie. Sporo czasu dla pacjenta. Wybieram Pana Doktora na swojego lekarza prowadzącego.

Jeden z najlepszy lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, prowadził moje dwie ciąże obie zakończone cesarskim cięciem z dobrym zakończeniem dla dzieci i dla mnie, gdyby nie on przypuszczam, że teraz mogłabym nie pisać tego komentarza. Chodziłam na kasę chorych i jedynym minusem są duże kolejki do niego, ale jak lekarz dobry to i kolejki do niego długie.

Nie polecam tego lekarza. Po przeprowadzce do Zywca szukałam lekarza prowadzącego ciążę i niestety trafiłam do dr. Stasiniewicza. Lekarz badzo niekompetentny. Nie zlecił żadnych badań, nie zalecił przyjmowania nawet kwasu foliowego, totalny brak zainteresowania pacjentka i ciążą. Niesty poroniłam, jak mi powiedział w wyniku wad genetycznyh płodu. Po poronieniu trafiłam do innego specjalisty, który po obejrzeniu moich wyników (cytolgia i wypis ze szpitala) od razu stwierdził, że przyczyną poronienia było zakażenie. Według jego opinii można było uniknąć śmierci dziecka. Doktor wogóle nie angażuje się w prowadzenie ciąży - po wejściu do gabinetu słyszałam: co pani dolega? Lekarz, który prowadził poprzednią moją ciąże znał mnie (a nawe mojego męża) z imienia i nazwiska, do 10 tygodnia zlecił badania już trzykrotnie. Wszystkim ciężarnym radzę poszukacjcie lekarza, który otoczy was opieką - nie zrobi tego dr. Stasiniewicz.