dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog, Transplantolog, Internista

Jedn z najlepszych lekarzy jakich spotkałam,pełen profeskonalizm,a co najważniesze emanuje życzliwością dla pacjentów

wspaniały lekarz,potwierdzam wszystkie dotychczasowe opinie, wyjątkowo dba o pacjentów,zawdzięczam mu swoje zdrowie świętokrzyskie

wspaniały lekarz,potwierdzam wszystkie dotychczasowe opinie,
wyjątkowo dba o pacjentów,zawdzięczam mu swoje zdrowie
świętokrzyskie

lekarz, z powołania, których już nie ma,

lekarz, z powołania, których już nie ma,

Super lekarz, super człowiek.Zawsze można na Niego liczyć bo znajdzie dobre rozwiązanie.

lekarz, który od początku wizyty jest wpierw człowiekiem a zaraz po tym lekarzem, bardzo szeroko rozpatruje problemy zdrowotne, bardzo miły, grzeczny, spokojny, podczas wizyty miałam tak bardzo mi potrzebne odczucie, że moje problemy są ważne, że znajdę u Niego pomoc, podczas wizyty czułam się bezpiecznie i wyszłam (po wielu latach przeróznych konsultacji u miliona różnych specjalistów)z iskierką nadziei, że choć sytuacja nie jest łatwa to zrobi wszystko by pozwoliła żyć. Bardzo polecała bym wszystkim.

Bardzo polecała bym wszystkim.

Gorąco polecam tego lekarza, naprawdę warto! Jest człowiekiem cierpliwym, kulturalnym, sympatycznym i otwartym. Interesuje się swoim pacjentem. Cieszę się, że są tacy lekarze bo przy Nich chory czuje się bezpiecznie – dla mnie to bardzo ważne.

wspaniały lekarz! to co dla pacjentów najważniejsze, zawsze znajdzie skuteczną metodę.

Lekarz z powołania,cierpliwy ,wzbudza zaufanie ,godny polecenia

Lekarz z powołania,cierpliwy ,wzbudza zaufanie ,godny polecenia