lekarz Jarosław Bronowicz

2,1
2,4
2,2
2,2

Z całego serca polecam. Poród z Panem Jarosławem i przemiłymi położnymi wspominam z uśmiechem mimo bólu przy skurczach! Baaaaardzo spokojny, wszystko tłumaczył wyraźnie i zrozumiale. Potrafi swoim opanowaniem i spokojnym głosem uspokoić rodzącą i oczywiście osoby towarzyszące :) Rany po szyciu świetnie wygojone. Nie mam zadnych zastrzeżeń. Jeszcze raz polecam :) :)

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Pierwsza wizyta była również ostatnią.. Wszystko załatwiane w pośpiechu,bo lekarz spieszyl się do domu. Recepta na środki antykoncepcyjne wypisana z wielką łaską (byłam 2,5 miesiąca po porodzie i karmilam piersia o co doktor przy wypisywaniu tabletek nawet nie zapytał) Liczyłam na większą uprzejmosc, nie polecam.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Pierwsza wizyta była również ostatnią..
Wszystko załatwiane w pośpiechu,bo lekarz spieszyl się do domu.
Liczyłam na większą uprzejmosc, nie polecam.

Zdecydowanie najlepszy ginekolog ze wszystkich, u których się leczyłam. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić na czym polega choroba, a także, jakie kolejne kroki zostaną podjęte, by się jej pozbyć. Jest naprawdę cierpliwy, wyrozumiały, a przy tym bardzo uprzejmy. Zdecydowanie polecam.

Jest b.dobrym ginekologiem,prowadzil dwie moje ciaze,moglam zawsze sie zwrocic do niego i nigdy mi nie odmowil i nie odprawil z kwitkiem,uwazam ze jest lekarzem z powolania

Dr. Bronowicz świetnie prowadził moją ciąze. Dzięki doktorowi wykryto u mnie pewną chorobę... Za co jestem bardzo wdzięczna....

Moja pierwsza wizyta u dra Bronowicza była jednoczenie moją ostatnią. Już na samym początku wyrzucił mojego męża z gabinetu twierdząc, że przy USG dopochwowym nie mogą być obecne osoby trzecie, mimo iż w rejestracji usłyszałam, że nie ma przeciwwskazań, by mąż mi towarzyszył przy badaniu. Gdy zakomunikowałam, że mam nadzieję na wykonanie kompletu badań, które są zalecane przez NFZ z wielką łaską dostałam tylko skierowanie na morfologię i badanie moczu. Po badaniu wstępnym na fotelu ginekologicznym, które było niebywale bolesne, lekarz postanowił wykonać USG przez brzuch. Ucieszyłam się ponieważ miałam nadzieję na powrót mojego męża do gabinetu, ale w odpowiedzi na moją ponowną prośbę usłyszałam, że dr nie przeprowadza spotkań rodzinnych. Ten lekarz był trzecim z kolei wykonującym USG w tej ciąży i pierwszym, który nie powiedział mi nic na temat rozwoju dziecku, ewentualnych nieprawidłowości lub że wszystko jest w porządku, rzucił jedynie od niechcenia, że powinno mi wystarczyć, że dziecko żyje i rośnie. Nie pokazał mi, w przeciwieństwie do jego poprzedników, ekranu monitora, mimo iż prosiłam że chcę zobaczyć jakikolwiek ruch u mojego maleństwa. Jedynie doczekałam się niewyraźnego zdjęcia USG, które dr rzucił jak śmieć na mój brzuch. Po badaniu dopytywałam, czy dziecko zdrowe, czy łożysko w normie... odszczekał mi jedynie, ze gdy będzie "mądrzejszy, to będzie wiedzieć". Podobno 15 tygodniu ciąży podczas rutynowego badania USG można wykryć mnóstwo ewentualnych nieprawidłowości, a ten lekarz ewidentnie wykazał się brakiem kompetencji w swoim zawodzie. Teraz rozumiem dlaczego wyrzucił z gabinetu mojego męża. Ten lekarz to nie mężczyzna, to zwykły niekompetentny gbur i tchórz, który potrafi jedynie naszczekać na kobietę. Nie wierzę w złe dni lekarzy, jeżeli ktoś jest zdolny zachować się przynajmniej raz w ten właśnie sposób w stosunku do kobiety w ciąży, to świadczy już ewidentnie o tym że nie ma ani powołania ani kompetencji do wykonywania tego zawodu. Szczerze odradzam wizytę u tego człowieka bez serca.

Lekarz bez kontaktu z pacjentką. Nie słucha co się do niego mówi, wizyta odbywa się w pośpiechu, tak, że 7 pacjentek w 45 minut załatwił. Jeśli ktoś szuka lekarza w przypadku bardziej skomplikowanej diagnostyki czy analizy niż wykonanie cytologii i usg to radzę odwiedzić innego lekarza, bo tutaj stracisz tylko czas.