lekarz Jarosław Gruszka

Świetny pediatra, kapitalne podejście do dziecka. Bada dokładnie, o wszystko wypytuje rodziców, nie śpieszy się ani nie pogania, jak dotąd każda wizyta z moją córką trwała prawie godzinę. Spokojnie wszystko tłumaczy, zalecenia objaśina a potem daje wydrukowane wraz opisem badania fizykalnego. Naprawił to, co zepsuła lekarka w przychodni. Polecam z całego serca!

bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Moje dziecko miało boreliozę. Bardzo się martwiliśmy, ale dopiero doktor wyjaśnił nam wszystko i przeprowadził wszystko do końca

Lekarz godny zaufania, bardzo miły,dużo rozmawia z dzieckiem , tłumaczy,ufamy panu doktorowi 100% . Polecam.

Fachowiec jakich już prawie nie ma. Kompetencje na najwyższym poziomie. Jedyny lekarz któremu ufam w 100%.

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na dostosowywniu się mądrym , a nie pochopnym decyzjom, które mogły doprowadzić do paniki i niepotrzebych nerwów. Ufamy doktorowi od pierwszej wizyty w jego gabinecie, a nasza 8-miesięczna córeczka go bardzo polubiła :))) Umiejętnie ułożył harmonogram szczepionek obowiązkowych i zalecanych. Nic nie pozostaje nam jak gorące podziękowania i szczerze POLECAMY wszystkim rodzicom szukający pomocy! Pozdrawiamy dr Gruszke :)

Wspaniały lekarz. Wspaniałe podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetencje na najwyższym poziomie. Badanie zawsze odbywa się kompleksowo.Jao pierwszy lekarz zwrócił uwagę,że brak apetytu i wstręt do jedzenia może być wynikiem choroby. Kilka badań i wszystko wiadomo, znakomita diagnoza i idealnie dobrane leki.

Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do małego pacjenta i mnóstwo wyrozumiałości dla wystraszonego rodzica. Kompetentny i bardzo rzeczowy.

swietny lekarz, leczyl mojego brata, a teraz leczy moja corke, w momencie, gdy wielu lekarzy umywa rece i odsyla nas do szpitala

Najlepszy, wzbudzajacy zaufanie lekarz pediatra we Wroclawiu.

Najlepszy, wzbudzajacy zaufanie lekarz pediatra we Wroclawiu.

wyjątkowo kompleksowe podejście do diagnozy, współpracujacy z rodzicami wyjaśnijacy problem