lekarz Jarosław Kubala

Witam tutaj Halina Ja mam odmienne zdanie co do Pana doktora jest bardzo rzeczowy, w tym co tłumaczy i jest miły , a tu po krótce moja historia mam problemy z haluksem ktory zostal usuniety jakis czas temu przez pewnego chirurga i do tej pory po operacji miejsce po usunięciu się nie goi, ale na szczęście trafiłam do odpowiedniej osoby czyli pana doktora ,i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Panie doktorze polecam :)

Witam tutaj Halina

Źle wykonana operacja, dalej mam przepuklinę, Kubala nie poszyl mi przepukliny pępkowej podczas operacji, zaszył tylko te nad pępkiem, także gdyby mnie uprzedził, że zoperuje tylko jedna, gdzie przecież jest jedna obok drugiej, - od razu uciekalabym z gabinetu ale obiecywał ,że wszystko będzie jak najlepiej Niepotrzebny strach, ból, 3 m-ce nie wolno nic podnosić,robić nic ciężkiego, stracony czas bo teraz się okazuje,że czeka mnie druga operacja, w pracy znowu L4 co nie jest mile widziane,zaś pocięty brzuch, dziękuję serdecznie panie Kubala,ale mnie pan zalatwil

Nieuprzejmy, nie wytłumaczy należycie pacjentowi tego co powinien. Jednych pacjentów traktuje lepiej innych gorzej.