Jarosław Lemański

Ginekolog

Doktor jest warty polecenia. Całą ciążę chodziłam do niego na NFZ, później kilka razy prywatnie i nie ma różnicy w podejściu, nie jest to lekarz który jest lekarzem dla pieniędzy a z powołania. Zawsze uprzejmy i rzeczowy. Potrafi doradzić w trudnych sprawach. Podczas porodu i pobytu w szpitalu doglądał mnie i dziecko. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam dg z całego serca

Lekarz godny polecenia ! Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży oraz porodb, który odbieral dr Lemanski. Jest lekarzem z powołania, bardzo dobrze zajmuje sie swoimi pacjentkami zarówno w gabinecie jak i szpitalu. Na pewno będę chodzic na dalsze kontrolę i każdej kobiecie gorąco polecam ;)

Na pewno będę chodzic na dalsze kontrolę i każdej kobiecie gorąco polecam ;)

Witam. Zdecydowanie polecam Dr Lemańskiego:) Chodziłam do niego w ciąży. Czasami co prawda wydawało mi się, że olewa pewne moje obawy, ale ogólnie jest bardzo w porządku. Ma duże poczucie humoru(uwielbiam takich ludzi), ale w szpitalu podczas porodu pełna powaga. Wszystko fajnie wyjaśnia. Jest bardzo sympatyczny i rozluźnia atmosferę np. podczas badania. Trafiłam z porodem na jego dyżur i było to dla mnie duże wsparcie, czułam się pewnie choć poród był z komplikacjami i w ostateczności zakończył się cesarką. Na sali leżałam z dziewczyną, która chodziła do niego prywatnie i nie odczułam żadnej różnicy w traktowaniu. Tak samo pytał się o samopoczucie dziewczyny, która nie była jego pacjentką. W przeciwności do innego lekarza, który przyszedł tylko do swojej, a na nas nawet nie spojrzał. Poza tym tylko dzięki Lemańskiemu dowiedziałam się wielu rzeczy, gdzie o informację w szpitalu było na prawdę ciężko. Sam z siebie przypomniał nam o zaświadczeniu do becikowego i powiedział kiedy przyjść. Na prawdę polecam.

Lekarz świetny pod względem uprzejmości i podejścia do pacjentek. Mam jednak trochę mieszane uczucia. Lekarza poleciło mi kilka znajomych bardzo zadowolonych z przebiegu ciąży i samego porodu. Może moje wątpliwości wiążą się z tym, że poroniłam swoją pierwszą ciążę i nie chodzi o to, że mam do niego o to pretensje, bo nie mam i bardzo mi pomógł w szpitalu przed, w czasie i po zabiegu łyżeczkowania, jednakże mało docieka przyczyn, nie zleca kompleksowych badań mówiąc, że to siedzi w głowie, może i tak, ale skąd mam wiedzieć czy następnym razem się uda i poświęci mi wystarczająco dużo czasu, bo zwykle trwa to kilka chwil na wizycie, gdzie nigdy nie zdążę się wszystkiego dowiedzieć, bo wizyty bardzo krótkie. Stwierdzam, że jeżeli chodzi o ciąże niezagrożone, prawidłowe i sam poród to innego lekarza nie można sobie wymarzyć, ale przy kłopotach nie jestem pewna czy można na 1000% na nim polegać, ale może to tylko mój uraz i rozpacz po stracie wymarzonej fasolki.

Do dr. Lemańskiego chodziłam z drugą ciążą. Początkowo byłam zadowolona. W 22 t.c. pojawiły sie u mnie niepokojace objawy (bóle brzucha, silne twardnienia). Na wizycie pan dr uznal ze wszystko jest o.k. Nie dawalo mi to jednak spokoju i 2 dni pozniej poszlam do innego lekarza. Okazalo sie ze mam mocno skrocona szyjke z rozwarciem na dwa palce! szybka interwencja innego lekarza zapobiegla przedwczesnemu porodowi. Mam do dr Lemanskiego uraz. Kolejny minus za duża ilosc przeklenstw w czasie wizyty, zlecanie niewielu badan i traktowanie pytan pacjentek z ironia, jakby wszystko bylo takie
oczywiste. Plus za umiejetne odstresowanie pacjentek w gabinecie i dostepnosc- mozna na niego liczyc w naglych sytuacjach

Jak dla mnie za bardzo wyluzowany. Jest zabawny i potrafi pozartowac co ma duzy wplyw na jego popularnosc ale czasami zapomina o pacjentach. Osobiscie nie korzystalam z uslug tego lekarza ale na sali po urodzeniu dziecka lezala ze mna dziewczyna ktora miala problem z okiem. Pojawil sie on w trakcie porodu i zaczal nasilac sie w kolejnych dniach po urodzeniu dziecka. Dziewczyna interweniowala wczesniej do dr Lemanskiego ktory opiekowal sie nia podczas ciazy, aby pomogl jej w ustaleniu przyczyny badz przepisal jakis srodek przeciwbolowy zanim uda sie do specjalisty. Na poczatku (miom zdaniem olal ja), powiedzial ze przyjdzie pozniej i z nia porozmawia ale nie przyszedl. Dopiero kiedy bol byl juz tak dokuczliwy zainterweniowala pielegniarka i nastepnego dnia "przytargala" Lemanskiego do tej dziewczyny aby obejrzal oko. Glupio mu sie zrobilo. Tlumaczyl sie ze nie wiedzial ze to tak powaznie wyglada i lekko ochrzanil ja ze mu wczesniej nie powiedziala.Ja natomiast po tym incydencie stracilam zaufanie do lego lekarza.(dziewczyna meczyla sie cala noc i nie mogla zasnac). Mialam kiedys o nim dobre zdanie z opini innych ludzi(taki zajebisty zartownis)Teraz wiem ze trzeba ostroznie podchodzic to tego jego "wyluzowanego podejscia". Owszem pomaga to wielu kobietom i dzieki temu lepiej im sie rodzi. Ale byc wyluzowanym to nie wszystko zeby powiedzec o lekarzu ze jest dobry. To jego wyluzowanie czesto przyslania jego wady lub zaniedbania, ktorych w tej calej otoczce nie widac.

Wspaniały lekarz, dzięki niemu mój synek jest na świecie. Troszczy się bardzo o swoje pacjentki, na oddziale pilnuje ich i nie odpuszcza w żadnej sytuacji. Zawsze pomocny. Gdy z moim maluchem były problem troszczył się również o jego stan zdrowia i stał nad inkubatorkiem. Wspaniały, cudowny lekarz naprawdę godny polecenia. Chodziłam do Pana Doktora na NFZ. Pozdrowienia

Lekarz wspanialy. Smieszny, konkretny i napewno nie jest wazna dla niego kasa. Chodzilam do niego do przychodni ale mialam okazje pare razy byc prywanie jak mialam male problemy w ciazy i wcale nie chcial ode mnie pieniedzy, musialam sie z nim "klocic" i na sile wpychac i mowiac szczerze nie czulam roznicy czy ja jestem na prywatnej wizycie czy na nfz. Napewno z druga ciazka rowniez zglosze sie do niego.

Witam tak jak mowilam zaszlam w drugą ciąże i znow wybralam Dr Lemańskiego na prowadzącego moją ciąze,jest to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu i przede wszystkim bardzo delikatnie bada,nie ma obawy ze cos zaboli,nawet po pierwszym porodzie balam sie isc po 6 tyg na kontrole,ale nawet nie poczulam jak zbadal mnie wziernikiem,polecam wszytskim panią:)

Trafilam do tego pana bezskutecznie starając się o dziecko ze zdiagnozowanym PCO. Pan bezpośredni bardzo zaraz przeszedł na ty i spytał kto mi to PCO wymyślił. Miałam badania - popatrzył i stwierdził, że mieszczą się w normach i problem mam w głowie. Nie był na tyle doinformowany, żeby wiedzieć ze przy zespole nie tyle poziomy hormonów są istotne jak stosunek jedego do drugiego hormonu. Wogóle mówił dużo o tym, że niepotrzebnie się kobiety prześwietlają usg, jedzą witaminy zamiast kapusty kiszonej itd. Może i tak, ale moja koleżanka straciła u niego ...

Może i tak, ale moja koleżanka straciła u niego dziecko. Próbował na różne sposoby odkryc przyczynę późnego poronienia i dawał skierowania na badania na NFZ. Przy drugiej ciąży przy częstym usg (u innego lekarza)wyszedł pewien problem, który mógł być przyczyną śmierci piewszego dziecka. Nie polecam. Luz to nie wszystko.