lek. dent. Jarosław Małachowski

Bardzo miły, sympatyczny i przede wszystkich kompetentny. Dzięki Panu Jarosławowi nie boję się już chodzić do dentysty:) Polecam

Świetny fachowiec!Wie co robi!Dwa tygodnie leczyli mnie niby- stomatolodzy, którzy odsyłali mnie jeden do drugiego!Wreszcie ten człowiek wiedział co i jak ma zrobić!

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkalam, a wierzcie mi bylam juz u kilkudziesieciu. Profesjonalnie podchodzi do rzeczy, cierpliwy i co najwazniejsze JAKOSC a nie ilosc jak niektorzy. Godny polecenia.

Profesjonalne podejście do klienta , polecam Pana doktora dokładnie i bezboleśnie , bardzo szybkie terminy ok.tygodnia..naprawdę polecam

Relaksujące leczenie. Bezboleśnie, szybciutko i bezstrestrowo. Polecam z pełną odpowiedzialnością. :-)

Pan doktor wykonywał u mnie most. Wszystko przebiegło sprawnie i komfortowo. Lekarz uprzejmy, cierpliwy i przede wszystkim dokładny przy wykonywaniu swojej pracy. Widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do zawodu z poczuciem odpowiedzialności. Polecam

Bardzo ale to bardzo polecam tego Pana jak i rowniez Pania higienistke. Balam sie chodzic do dentysty ale ten Pan zostal polecony wiec poszlam z wielkim strachem a wyszlam z usmiechem na twarzy :) Bardzo mily Pan jak i Pani. Wszystko super bez bolu, mila rozmowa jak i tlumaczenie :) Cena tego godna :) Napewno przyjde na kolejna wizyte :) Polecam

Leczyłem dwa zęby kanałwo u Pana Doktora. Jestem pełen uznania dla umiejetności, cierpliwości i przyjaznego stosunku do pacjenta. Wielkie dzieki Panie Doktorze! Wszystkim polecam usługi tego gabinetu.

Polecam z czystym sumieniem. Doktor dokładny bardzo miły nie nadciąga na dodatkowe koszty, zawsze uśmiechnięty. Jestem pacjentka doktora od paru miesięcy i nigdy nie odmówił mi wizyty w nagłym wypadku.

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.