lek. dent. Jarosław Małachowski

Doktora mogę polecić z czystym sumieniem. Zbieg trawl godzinę, bez bólu. Termin niemal natychmiastowy.

Świetny stomatolog, kompetencja i pełen profesjonalizm leczenia. Dodać jeszcze trzeba bardzo dobry kontakt z pacjentem oraz miła atmosfera. Szczerze polecam.

Kiedyś bałam się dentysty. Po kilku wizytach strach przeszedł do historii. Teraz mam zdrowe zęby i czuję się z tym fantastycznie.

Świetny lekarz! Usuwanie ósemek jest chwilowe, nawet nie wiesz, że poszło. Pan doktor i bardzo miły. Polecam.

Świetny lekarz który zna się na rzeczy . Konkretne podejście do pacjenta . Super atmosfera . Polecam

Polecam ! Lekarz który zaprasza na fotel, miły i jasno tłumaczy dalsze kroki. Ma doskonałe podejście do pacjenta. To była moja trzecia wizyta wiec nie był to jednostkowy przypadek. Widać, że jest na bieżąco w medycynie jak i w podejściu do pacjenta. To tak jakby otaczał opieką, a to chodzi u lekarzy! dlatego zamieszczam opinię z poleceniem dla innych. Lekarz któremu się chce, który widać że umie bo są efekty, a ty wiesz za co płacisz. Polecam!

Doskonały stomatolog, niezwykle kulturalny, sympatyczny i bardzo kompetentny. Byłam już na kilku wizytach i jestem absolutnie zadowolona. Bezbolesne, bardzo dokładne leczenie, doktor na każdym kroku informuje o sytuacji,

Na wizytę do doktora trafiłam z bólem zęba. Okazało się, ze wymaga on ponownego leczenia kanałowego ze względu na stan zapalny. Cały zabieg był bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona.

Profesjonalne podejście do leczenia zębów. Zabiegi odbywają się bez bólu i niepotrzebnych utrudnień. Polecam jeśli szukacie osoby która doprowadzi wasze zęby do idealnego stanu.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.