lek. dent. Jarosław Małachowski

Przestrzegam przed tym dentysta.Zaczyna pracę i często nie kończy.Nie przychodzi na umówione wizyty.Czesto nawala.Uczy się na pacjentach.Bardzo długi trwa u Niego leczenie.A ceny jak w clinice.Mi ostatnio źle oczyścił kanały i wigilię nie skończył.Musialem znalesc innego dentystę.I dwa razy za to samo zapłaciłem.Ponadto dentysta Jarosław Małachowski źle wykonał mi implanty.Zeby wystają tzn implanty znacznie do przodu.Bede zmuszony robić je od nowa.Koszt tej usługi mnie wyniósł ponad 8000zl.JesCze raz przestrzegam przed tym panem.Jest dużo fajnych a przede wszystkim uczciwych i rzetelnych dentystów.

Bardzo polecam :) widać, że doktor wie co robi, ma fach w ręku, zero bolu, zero strachu :) do tego przesympatyczny i bardzo otwarty.

Pan dr. Jarosław profesjonalista,w każdym calu, wyrywałem zęba,wszystko przebiegło dobrze. Polecam!