dr n. med. Jarosław Olejniczak

Internista, Kardiolog

2,9
2,9

Pan doktor zawsze zainteresowany tym co mówię o stanie zdrowia, zlecił wszystkie niezbędne badania, dobiera leki i umawiam się na następne wizyty. Każda wizyta bez najmniejszych zastrzeżeń a wręcz sympatycznie i przyjaźnie. Dziękuję:)

Nie polecam !!!!!!!- Taki kardiolog nie powinien pracować w MSWiA. Ignorowanie pacjenta. Szkoda czasu na takiego lekarz. Więcej szkody przyniesie niż pomoże.

Mnie omal nie pomógł przenieść się na tamten świat.Lekceważył tętniaka aorty, który prawie pękł.Ledwie mnie uratowali,żylę dzięki lekarzom z CKD.

Dyplom kardiologa wygrany w laysach. Brak profesjonego podejścia. Stwierdził nadciśnienie tętnicze w wieku 20 lat, chociaż holter robiony prywatnie wykazał 130/75.

Podejście do pacjentów z wielką łaską. Gburowaty i niemiły, a jego chamskie odzywki brzmią jakby był tam za karę, albo co najmniej charytatywnie. NIE POLECAM!!!

Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia,niemiły nie dał mi dojść do głosu a wręcz po prostu krzyczał...zainteresowany wszystkim innym a nie tym z czym przyszłam.

potrkatował mnie jak natręta ciągle mówił że kazdy pacjent ma limit czasu.nie dawał mi dość do głosu. nie obejrzał nawet wyników badań bo nie były zlecone przez niego. odsyłał mnie do lekarza o którym mówiłam że byłam u niego prywatnie. Myślę, ze gdyby póść do p. doktora prywatnie byłby bardziej uprzejmy bo wtedy przyjmowałby za pieniądze. jestem zaskoczona takim podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Polecam wszystkim.

Do Pana doktora trafiłem poprzez znajomego, który był zachwycony jego opieką lekarską. Gdy zacząłem miec poważne problemy ze zdrowiem, zgłosiłem się do niego. Przyjął mnie praktycznie od razu. Podczas wizyty czułem się bardzo komfortowo. Pan doktor wysłuchał mnie, zalecił zrobienie wielu ważnych badań, które następnie przeanalizował. Diagnoza szybka i bardzo trafna. Wiele mu zawdzięczam!

Jest to lekarz budzący zaufanie.Do każdego znajduje odpowiednie podejście.Jego zalecenia są rzetelne a jednocześnie realne,radzi aby do wszystkiego podchodzić z umiarem.Serdecznie polecam.