dr n. med. Jarosław Olejniczak

3,4
3,3
3,2
3,3

Podejście do pacjentów z wielką łaską. Gburowaty i niemiły, a jego chamskie odzywki brzmią jakby był tam za karę, albo co najmniej charytatywnie. NIE POLECAM!!!

Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia,niemiły nie dał mi dojść do głosu a wręcz po prostu krzyczał...zainteresowany wszystkim innym a nie tym z czym przyszłam.

Pan doktor był bardzo uprzejmy, przede wszystkim wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Jest moim lekarzem od lat, i nie zamieniłabym go na nikogo innego! Uważam go za godnego polecenia. Nigdy nie zauważyłam u niego napadu agresji czy krzyków, zawsze opanowany, spokojny, żartobliwy. Cennik wyjątkowo niski jak na łódzkiego kardiologa. Polecam serdecznie!

Do Pana doktora trafiłem poprzez znajomego, który był zachwycony jego opieką lekarską. Gdy zacząłem miec poważne problemy ze zdrowiem, zgłosiłem się do niego. Przyjął mnie praktycznie od razu. Podczas wizyty czułem się bardzo komfortowo. Pan doktor wysłuchał mnie, zalecił zrobienie wielu ważnych badań, które następnie przeanalizował. Diagnoza szybka i bardzo trafna. Wiele mu zawdzięczam!

Jest to lekarz budzący zaufanie.Do każdego znajduje odpowiednie podejście.Jego zalecenia są rzetelne a jednocześnie realne,radzi aby do wszystkiego podchodzić z umiarem.Serdecznie polecam.

Pan Doktor sprawil na mnie dobre wrazenie. Nie ograniczyl sie do przejrzenia aktualnych badan i wykonania samego badania w gabinecie, ale prosil o dostarczenie pelnej dokumentacji z wczesniejszego leczenia. Wyjasnil tez dokladnie ktory lek na co dziala. Byl mily w kontakcie i zaiteresowany zglaszana dolegliwoscia. Generalnie wzbudzil do siebie zaufanie.

potrkatował mnie jak natręta ciągle mówił że kazdy pacjent ma limit czasu.nie dawał mi dość do głosu. nie obejrzał nawet wyników badań bo nie były zlecone przez niego. odsyłał mnie do lekarza o którym mówiłam że byłam u niego prywatnie. Myślę, ze gdyby póść do p. doktora prywatnie byłby bardziej uprzejmy bo wtedy przyjmowałby za pieniądze. jestem zaskoczona takim podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Polecam wszystkim.

W czasie wizyty nie pozwolił mi dojść do głosu. Sam krzyczał tak, że słyszeli pacjenci czekający na korytarzu. Potraktował mnie, jak natręta, który zabiera mu czas.