dr n. med. Jerzy Czarnacki

Powiem tak. Trafiłam do tego lekarza przypadkowo kilka miesięcy temu kiedy miałam problemy w ciąży ( plamienia ). Bardzo się zdziwił, że nie mam uregulowanej sytuacji prawnej ( jestem po rozwodzie a w ciąży jestem z mężczyzną, z którym nie mam ślubu ). Ponieważ mam 39 lat on jakoś dziwnie traktował moją ciążę. Dużo mówił o zagrożeniach w ciąży w tak póżnym ( jego zdaniem ) wieku itp. Miałam wrażenie, że nie traktuje mojej ciąży poważnie, bo ja nie mam już dwudziestu lat. Po rozmowie z nim czułam się źle. Jakbym sama sprowokowała tę sytuację. Na co dzień mieszkam w Anglii i tu nikogo nie dziwi ciąża przed czterdziestką ani po czterdziestce. To jest sprawa matki, czy chce podjąć ryzyko. Mam wrażenie, że jest to człowiek, który nie potrafi wyjść poza ramy swoich ograniczeń. Dodam, że obecnie jestem matką wspaniałej córeczki, która jest zdrowa pomimo mojego "podeszłego" wieku.

Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzednimi osobami choć uważam, że pisała je ta sama osoba sądząc po bardzo prymitywnym słownictwie i ujednoliconym słownictwie. Ja moja mam i moja szwagierka jesteśmy wieloletnimi pacjentkami Pana Doktora i nigdy nie spotkałyśmy się z lekceważącym podejściem. Zawsze jesteśmy traktowane z szacunkiem a nasze problemy są przez Pana doktora dogłębnie wyjaśniane. Kilkakrotnie odbywałyśmy wizytę w szpitalu i to nie prawda, że trwa ona 5 minut, trwa zawsze tyle ile wymaga tego problem. Pan Doktor Czarnacki jest osobą, która posiada wspaniałe podejście do kobiet i ogromne doświadczenie.

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Nie chcę podważać jego kompetencji jako lekarza, ale jako człowiek jest bardzo arogancki, pewny siebie i wyniosły. Jako pacjentkę potraktował mnie "z góry", w ogóle nie wsłuchując się w moje lęki i obawy. Myślę, że nie powinien mieć kontaktu z pacjentkami.

nie polecam. pierwszy i ostatni raz zdecydowałam sie na tego lekarza i ten szpital,wcale nie czułam że ktos otacza mnie opieka.nie mila atmosfera podczas badania w szpitalu, które trwa bardzo krótko cziłam sie tak jakby mnie ktos siła wyganiał z tego badania na moje pytania odpowiedzi dostawałam zanim zdarzylam dokonczyc o co mi chodzi i owe zapytania zawsze byly lekcewarzone.

Lekarz dobry i z dużą wiedzą jednak na oddziale nie poświęca zbyt dużo czasu pacjentkom. Wizyta trwa dosłownie 0,5 minuty. Trzeba wyciągać z niego wszystkie informacje.

Trafiłam do tego pseudolekarza kilka tygodni temu podczas poronienia. Najpierw zapytał mnie czy póżno wyszłam za mąż ( mam 43 lata ) powiedziałam - zgodnie z prawdą- że w ogóle nie mam męża. Widziałam, że przeżył pewien szok. Uważam, że jest strasznie prymitywny jak na lekarza i pacjentki traktuje bardzo sztampowo. Ten lekarz to wielka porażka. Powinien pracować w jakiejś przykościelnej szkółce. Zero jako człowiek.

na oddział ginekologiczny trafiłam z izby....POMYLIŁ się o 4 tygodnie określając wiek mojej 3 ciąży(w 16 tygodniu stwierdził,że to 20 tydzień)a wszystko przez to ,że NIE ZROBIŁ nawet usg!!! nie słuchał że mam MIĘŚNIAKI i że ciążę prowadzi inny lekarz.zakwestionował też datę mojej ostatniej miesiączki. stwierdził,że nie mam karty ciąży bo nie pamiętałam,w którym tygodniu ciąży jestem..... był bardzo wulgarny i PRZEMĄDRZAŁY... ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, TO OPOKA SPOKOJU I PROFESJONALIZMU!!!

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, TO OPOKA SPOKOJU I PROFESJONALIZMU!!!

Pan Jerzy Czarnacki to wspaniały ginekolog i wszystkim polecam

Pan Jerzy Czarnacki to wspaniały ginekolog i wszystkim polecam

Najlepszy Ginekolog jakiego znam. Zawsze dostępny, uczciwy, prawdomówny, dbający bardzo o wszystkie pacjentki! To jest Pan doktor z powołania. Wielkie podziękowania za opiekę nad nami kobietami!!! POLECAM.