dr n. med. Jerzy Czarnacki

SERDECZNIE POLECAM TEGO LEKARZA! Półtorej roku temu urodziłam zdrową córeczkę. Przez 9miesiecy opiekował się moją ciążą. Miły i uprzejmy dr, który w trudnych sytuacjach świadczy pomocą. Teraz jestem w ciąży z kolejnym dzieckiem i również będą korzystać z usług ginekologa Czarnackiego.;) Jolka.

SERDECZNIE POLECAM TEGO LEKARZA!
Jolka.

Polecam, dzięki opiece, zaangażowaniu mam zdrowe dziecko.

Polecam, dzięki opiece, zaangażowaniu mam zdrowe dziecko.

Jest wspaniałym człowiekiem.Pamięta swoje pacjentki,gdyby nie on nie dożyła bym własnego ślubu i nie miała nigdy dzieci.Dołożył wszelkich starań,żeby zabieg wykonał specjalista w Lublinie, wszystko załtwiał sam i bez żadnej łapówy.Niektóre opinie poniżej są naprawdę przykre i kłamliwe.Jak można w taki sposób oczerniać tak dobrego człowieka,mimo że ma dużo pacjentek zawsze jak coś się dzieje każe przyjść i zawsze przyjmie.

jest najlepszym ginekologiem w parczewskim szpitalu

jest najlepszym ginekologiem w parczewskim szpitalu

Wspaniały czlowiek i wybitny specjalista. Całkowite przeciwieństwo "fachowców" ze szpitala w Białej Podlaskiej.

Bardzo wspaniały lekarz i człowiek. Moja ciąża przebiegała normalnie bez żadnych komplikacji,jesteśmy z mężem szczęśliwi i bardzo zadowoleni z opieki Pana dr Czarnackiego. Teraz mamy zdrową i wspaniałą córeczkę z której mamy wiele radości każdego dnia.Jak można oceniać że bierze łapówki!!Tylko ludzie niekompetentni mogą coś takiego napisać.To jest jedyny lekarz na miliony który nie bierze żadnych łapówek, ale widać że niektórzy nie wiedzą co to jest opieka prywatna. Dziękujemy Panie Doktorze za wspaniałą opiekę i czas nam poświęcony.Nigdy nie zapomnimy tego, ile dobroci zaznaliśmy.Bardzo polecam dr Czarnackiego.Luiza z rodziną :))

Zdecydowanie polecam Pana doktora, bardzo długo nie mogłam zajść w ciążę ,szukałam pomocy u specjalistów w lublinie niestety bezskutecznie. Koleżanka poleciła mi doktora Czarnackiego po 3 msc. kuracji zaszłam w ciążę . To wspaniały człowiek o wielkim sercu, miły i troskliwy a ponadto jest świetnym specjalistą. Beata

Wspaniały człowiek i lekarz, dzięki niemu moja ciąża była spokojna i bez obaw , świetny profesjonalista a przy tym opiekuńczy i cierpliwy. Dziękujemy wspólnie z naszym synkiem Panie Doktorze.Ewa

Zbyt wiele złego doznałam od tego lekarza, aby korzystać z jego pomocy medycznej.

Zbyt wiele złego doznałam od tego lekarza, aby korzystać z jego
pomocy medycznej.

jedynie jakie mam zastrzezenia to sprzęt w gabinecie, ale poza tym nie dam powiedzieć o Nim złego słowa!POLECAM ania z parczewa

ania z parczewa